[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۴۷
  • دوره جدید

بهسازی محور لار- بستک با پیشرفت فیزیکی ۵۰درصدی، روزنامه شیراز نوین

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه وشهرسازی لارستان، مهندس سیدعبدالمجید دستاران، مدیریت ساخت و توسعه راه‌ها در خصوص طرح بهسازی محور لار- بستک، اظهار داشت: طول کلی این محور 120 کیلومتر است که 68 کیلومتر از آن، در حوزه استحفاظی اداره کل راه و شهرسازی لارستان قرار دارد.
وی عنوان داشت: تا کنون بهسازی 5 کیلومتر از این محور، به صورت احداث باند دوم، به اتمام رسیده و  بهسازی 9 کیلومتر دیگر از این مسیر، به عرض 11 متر، با حجم خاکبرداری300 هزار متر مکعب و 160 هزار متر مکعب خاکریزی و احداث 24 دستگاه ابنیه فنی با دهانه‌های‌2الی10 متر در دست اقدام است و از پیشرفت فیزیکی 50 درصدی برخوردار‌ می‌باشد.
عبدالمجید دستاران افزود: محور لار- بستک- بندر لنگه، اتصال مرکز کشور  به بنادر اقتصادی- توریستی بندر لنگه، چارک، آفتاب و جزایر کیش و سیری را بر عهده دارد و بهینه ترین مسیر زمینی برای دسترسی استان فارس به این مناظق است که اجرای این پروژه مهم، علاوه بر کاهش تصادفات و ارتقای ایمنی، نقش مهمی از لحاظ پدافند غیرعامل ایفا خواهد نمود. همچنین دسترسی آسان مردم شمال و غرب هرمزگان به فرودگاه بین‌المللی، مراکز تجاری و خدماتی لارستان هموار ‌می‌کند. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی