[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۵۱
  • دوره جدید

معرفی برترین‌های رقابت‌های پرش با اسب استان، روزنامه شیراز نوین

هشتمین دوره رقابت‌های پرش با اسب با معرفی سوارکاران برتر به پایان رسید. به گزارش روابط عمومی ‌و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس، در هشتمین دوره رقابت‌های پرش با اسب بیش از ۸۰ سوارکار فارسی به مدت یک روز در باشگاه سوارکاری ملل در رده‌های مخالف با هم رقابت کردند.
در این رقابت‌ها عباس امیری، آرمین جمشیدی،‌ هانیه عرب، ستاره بیگلو و سارا حاجی‌زاده سوارکارانی بودند که موفق شدند در رده اسب و سوار مبتدی مسیر مسابقه را بدون خطا طی کنند.
در رده نونهالان این مسابقات آرش حاصلی با اسب باتر، یسنا کاظمی ‌با اسب تکش و نیوشا نجاتی با اسب سرقوش به ترتیب مقام‌های اول تا سوم را کسب کردند.
در هشتمین دوره رقابت‌های پرش، در رده اسب ایرانی، مهدی حاصلی با اسب داچ مقام اول را کسب کرد و مرتضی پورشمسی با اسب اماندا و مجتبی پورشمسی با اسب سانگرانوس به ترتیب مقام‌های دوم و سوم را به دست آوردند.
در رده جوانان این رقابت‌ها مقام اول را سارا یزدانی با اسب شاتر فلای کسب کرد و حامد عباسی با اسب لیدی و مهرشاد مهرپور با اسب اوکلی دیکارسو به ترتیب در جایگاه‌های دوم و سوم قرار گرفتند.
در رده بزرگسالان هشتمین دوره رقابت‌های پرش، امین باقری با اسب فلورت مقام نخست را از آن خود کرد و مجتبی پورشمسی با اسب کاملیا و مهرشاد مهرپور با اسب ایجی پوپبه ترتیب مقام‌های دوم و سوم را کسب کردند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی