[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۳۰
  • دوره جدید

فرصت جولان به بدنام‌کنندگان دستگاه قضا ندهید، روزنامه شیراز نوین

دادستان کل کشور گفت: باید فرصت جولان از تعداد اندکی که باعث بدنامی دستگاه‌ قضا می‌شوند، گرفته شود و دستگاه قضایی، وکلا و کارشناسان از وجود افراد ناپاک، پاکسازی شود. به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدجعفرمنتظری صبح دیروز در مراسم معارفه دادستان عمومی و انقلاب مشهد، اظهار کرد: دادستان‌ها و مسئولان قضایی باید برطرف کردن مشکلات واحدهای تولیدی را در اولویت کاری خود قرار دهند. وی با بیان اینکه امروز از جهات مختلف اقتصادی، فرهنگی و... در حال جنگ با دشمن هستیم، افزود: دشمن به دلیل ضربه خوردن از نظام جمهوری اسلامی ایران با تمام توان به میدان آمده است، اما ما در این جنگ نیز مانند دفاع مقدس پیروز میدان خواهیم بود. حجت‌الاسلام منتظری با اشاره به اینکه این جنگ نیز تلفات و هزینه‌هایی دارد، تصریح کرد: در زمان جنگ تحمیلی در تحریم کامل بودیم و دشمن با ابزارهای جنگی پیشرفته در مقابل ما بود، اما امروز به واسطه وجود رهبری و حضور جوانان پرتوان در حوزه‌های مختلف، دنیا متحیر ایران است.
دادستان کل کشور با تأکید بر اینکه پیشرفت‌های‌علمی، نظامی و موشکی ملت ایران به حدی است که دشمن در برابر آن ناتوان و عاجز مانده است، ادامه داد: باید مسیر پیشرفت را با تمام توان ادامه دهیم و به دنبال آن به اقتصاد مقاومتی نیز توجه ویژه‌ای داشته‌باشیم. وی عنوان کرد: دستگاه قضا از زمان تشکیل شورای عالی اقتصاد توسط رهبری، درحوزه اقتصاد نیز ورود کرده است لذا مسئولان دستگاه‌های اجرایی هم بایددراین عرصه جهادگونه وارد شوند. 
حجت‌الاسلام منتظری با تأکید بر اینکه رفع موانع از جمله بوروکراسی اداری و قوانین و مقررات دست و پاگیر بر عهده دستگاه‌های‌اجرایی‌است، گفت: دراین حوزه با کندی کار روبه‌رو هستیم. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی