[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۳
  • دوره جدید

مبارزه با موادمخدر باید هدفمند باشد ، روزنامه شیراز نوین

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان فارس گفت: مبارزه با پدیده موادمخدر زمینه‌ساز پرورش استعدادها و توانمندی‌های فرزندان برومند ایران اسلامی درراه توسعه و آبادانی کشور است.
به گزارش روابط عمومی دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر فارس، محمدرضا ابراهیمی بابیان این مطلب درجلسه شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر شهرستان خرامه که در محل فرمانداری آن شهرستان با حضور مدیران و رؤسای دستگاه‌های عضو برگزار شد، اظهار داشت: بسیاری از مشکلات ایجادشده در جامعه مربوط به اعتیاد است.
وی افزود: نابودی زندگی‌ها، از بین رفتن مشاغل و مهارت‌ها، متلاشی شدن خانواده‌ها، افزایش جرائم، هزینه‌های گزاف اقتصادی و اُفت زندگی ازجمله آثار شیوع سوءمصرف موادمخدر در سطح جامعه هستند.  
دبیر شورا گفت: وجود پدیده اعتیاد به مواد مخدر و پیامدهای آن به‌درستی در دل مردم حول و هراس ایجاد می‌کنند و همه خانواده‌ها را خواهان نوعی اقدام جمعی و اساسی برای کنترل و پیشگیری آن می‌سازد.
ابراهیمی اظهار داشت: با مساعدت تمامی مردم و مسئولان می‌توانیم مبارزه هدفمند در برابر پدیده شوم مواد‌مخدر داشته‌باشیم.
وی افزود: مبارزه با پدیده موادمخدر زمینه‌ساز پرورش استعدادها و توانمندی‌های فرزندان برومند ایران اسلامی درراه توسعه و آبادانی کشور است.
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس در پایان سخنان خود بیان داشت: هیچ‌کاری بزرگ‌تر و ارزشمندتر از بازگرداندن زندگی به یک انسان نیست بنابراین نباید به امر مبارزه با موادمخدر به شکل تکلیف اداری نگاه کنیم. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی