[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۵۰
  • دوره جدید

همایش همگانی دوچرخه‌سواری و دو به مناسبت روز حافظ برگزار شد، روزنامه شیراز نوین

همایش همگانی دوچرخه‌سواری و دو از پند تا غزل به مناسبت روز حافظ با حضور علاقه‌مندان در شیراز برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی ‌و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس، روح الله نجمی ‌رئیس گروه ورزش همگانی اداره کل ورزش و جوانان فارس گفت: این رویداد به مناسبت بیستم مهرماه از آرامگاه سعدی تا حافظیه با حضور بیش از سیصد نفر از دوچرخه سواران و دوندگان برگزار شد. وی هدف از برگزاری همایش‌های همگانی در مناسبت‌های فرهنگی را تلفیق فرهنگ، گردشگری و فعالیت بدنی دانست. در این رویداد همگانی، اداره کل ورزش و جوانان فارس سازمان فرهنگی و اجتماعی و ورزشی شهرداری و شهرداری منطقه سه شیراز میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان مشارکت داشتند. نجمی ‌تأکید کرد: در دو سال اخیر بارها شاهد رویدادهای ورزشی همگانی در حاشیه اماکن تاریخی و گردشگری در شیراز و دیگر شهرهای استان بوده ایم که تلاش کرده رویکرد همگانی را در بین عموم مردم تغییر دهد.
کشتی خیابانی، بسکتبال خیابانی، رشته‌های رزمی ‌خیابانی، ژیمناستیک، پارکور و... در اماکنی مثل بولوار چمران و ارگ کریم خان زند مردم را بیش از پیش با این رشته‌ها آشنا کرد.
نجمی‌ خاطرنشان کرد: ما در یکی از مهم ترین اقدامات خود، شهرداران کل استان فارس را در یک سمینار با حضور دکتر ملایی، سرپرست فدراسیون ورزش‌های همگانی دور هم جمع کردیم و با اولویت‌های ورزش همگانی و زیرساخت‌های لازم آشنا ساختیم؛ چرا که اعتقاد ما بر این است که لازمه توسعه ورزش همگانی، مدیریت واحد ورزش توسط سازمان‌های مختلف و استقاده از ظرفیت‌های همه آنهاست و شهرداری‌ها یکی از ارکان اصلی این نگرش هستند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی