[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۸۹
  • دوره جدید

بازگشت واحدهای صنعتی به چرخه تولید، روزنامه شیراز نوین

معاون سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران اظهار کرد: با اجرای برنامه‌های افزایش تولید صنایع کوچک، میزان تولید ۵۸۹ واحد صنعتی کوچک کشور حداقل ۲۵ درصد افزایش یافت.
به گزارش ایسنا به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت، ‌اصغر مصاحب گفت: از ناحیه این افزایش تولید، برای سه هزار و ۶۹۰ نفر اشتغالزایی شده است.
وی افزود: در راستای اجرای برنامه‌های افزایش تولید و بازفعال‌سازی صنایع کوچک، امسال باید چهارهزار واحد تولیدی افزایش تولید یافته و ۲ هزار واحد نیز بازفعال‌سازی شوند.
معاون صنایع کوچک سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران اضافه کرد: افزایش ظرفیت تولید چهار هزار واحد صنعتی کوچک با همکاری این سازمان و سازمان‌های صنعت، معدن و تجارت استان‌ها پیگیری می‌شود که از این تعداد، ۲ هزار و ۶۵۸ واحد در شهرک‌ها و نواحی صنعتی واقع شده‌اند.
مصاحب ادامه داد: از ۲ هزار واحد صنعتی هدف ‌گذاری شده برای بازفعال‌سازی در سال‌جاری، یک‌هزارو ۳۴۳ واحد در شهرک‌های صنعتی مستقر هستند و تاکنون ۳۹۰ واحد تولیدی به این هدف دست یافته‌اند.
وی یادآور شد: سال گذشته برای بازفعال‌سازی یک هزار و ۴۰۰ واحد راکد برنامه‌ریزی شده بود که با تلاش‌های انجام شده توانستیم یک هزار و ۷۲۶ واحد راکد را به چرخه تولید بازگردانیم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی