[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۵۳
  • دوره جدید

پذیرایی روزانه ۶ هزار زائر اربعین درموکب محبین الائمه(ع) ، روزنامه شیراز نوین

مدیر موکب محبین الائمه(ع) خانقین عراق از پذیرایی روزانه بیش از 6 هزار زائر با همکاری اداره اوقاف و امور خیریه استان فارس در مرز خسروی (منذریه) خبر داد و گفت: صبحانه، میوه، ناهار، چای، ماست، آب معدنی، پنیر و کلوچه از جمله خدماتی است که این موکب به زائرین امام حسین(ع) ارائه‌می‌دهد. ملاسلام عبدالعلی در گفت‌و گو با خبرنگار اعزامی حوزه در مرز خسروی با اشاره به برپایی موکب محبین الائمه در مرز خسروی(منذریه) اظهار داشت: این موکب ار روز سه شنبه 16 مهرماه در مرز خسروی(منذریه) مستقر و تا بازگشت زائرین از زیارت نیز برپا خواهد بود. وی با بیان اینکه روزانه بیش از 6 هزار در موکب محبین الائمه(ع) پذیرایی‌می‌شوند، افزود: صبحانه، میوه، نهار، شای، ماست، آب معدنی، پنیر و کلوچه از جلمله خدماتی است که این موکب به زائرین امام حسین(ع) ارائه‌می‌دهد. 
مدیر موکب محبین الائمه(ع) خانقین عراق در ادامه تصریح کرد: ترجمه زبان ایرانی به عراقی و رسیدگی به تخلفات رانندگان عراقی از جمله دیگر خدماتی است که در این موکب ارائه ‌می‌شود.
وی خاطرنشان کرد: موکب محبین الائمه(ع) از سال 2001 میلادی در اربیل عراق راه اندازی شد و از سال 2004 در خانقین به ارائه خدمات زائرین‌ می‌پرداخته است و از امسال نیز به محض باز شدن مرز خسروی(منذریه) در این مکان به صورت دائم مستقر شده است. عبدالعلی ابراز کرد: خدماتی که در این موکب به زائرین امام حسین(ع) ارائه‌می‌شود از سوی مردم عراق به این موکب اهدا‌ می‌شود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی