[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۵۰
  • دوره جدید

پذیرایی روزانه بیش از ۱۰ هزار زائر در موکب شهدای مدافع حرم، روزنامه شیراز نوین


مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان فارس از پذیرایی روزانه بیش از 10 هزار زائر در موکب شهدای مدافع حرم خبر داد و گفت: موکب شهدای مدافع حرم در مرز خسروی(منذریه) از روز سه شنبه 16 مهرماه جهت ارائه خدمات به زائرین امام حسین(ع) مستقر شده است.
به گزارش روابط عمومی اداره اوقاف و امور خیریه استان فارس حجت الاسلام والمسمین سید عباس موسوی با اشاره به اینکه موکب شهدای مدافع حرم اداره اوقاف و امور خیریه استان فارس در راستای ارائه خدمات به زائرین امام حسین(ع) در مرز خسروی(منذریه)مستقر شده است، اظهار داشت: این موکب روزانه به بیش از 10 هزار زائر خدمات از جمله صبحانه، ناهار و میان وعده ارائه ‌می‌دهد.
موکب شهدای مدافع حرم از روز سه‌شنبه در مرز خسروی(منذریه) مستقر شده و تا سه روز پس از اربعین حسینی خدمات‌رسانی را ادامه خواهند داد.
وی به دیگر خدمات موکب شهدای مدافع حرم اشاره و اضافه کرد: ارائه خدمات فرهنگی، نماز جماعت، اهدا پیکسل و سربند یا حسین(ع)، دعای سفر و زیارت اربعین از جمله خدمات دیگری است که در این موکب به زائرین ارائه‌می‌شود. مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان فارس با بیان اینکه شش روحانی مبلغ به صورت دائم در موکب شهدای مدافع حرم مستقر هستند، تصریح کرد: پاسخ به سوالات شرعی و بیان احکام برخی دیگر از خدماتی است که در این موکب ارائه ‌می‌شود. وی در ادامه با اشاره به اینکه در مرز خسروی(منذریه) تنها 2 موکب شهدای مدافع حرم از فارس و محبین الائمه(ع) از عراق مستقر شده‌اند، بیان داشت: سردرگمی زائرین در مرز خسروی(منذریه) موجب برپایی موکب در این مسیر شده است.
حجت الاسلام والمسلمین موسوی در پایان تأکید کرد: همچنین با توجه به اینکه هیچ موکبی در این منطقه وجود نداشته است این دو موکب برای خدمات‌رسانی به این زائرین در این مکان مستقر شده اند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی