[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۴۷
  • دوره جدید

استقرار موکب شهدای مدافع حرم در مرز خسروی، روزنامه شیراز نوین

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره اوقاف و امور خیریه استان فارس از استقرار موکب شهدای مدافع حرم در مرز خسروی(منذریه) خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره اوقاف و امور خیریه استان فارس، حجت‌الاسلام رحیم صفری با اشاره به استقرار موکب شهدای مدافع حرم در مرز خسروی اظهار داشت: بر اساس تقسیم‌بندی‌های سازمان اوقاف و امور خیریه کشور این محور تحویل استان فارس شده است، البته استان‌های دیگری ازجمله کردستان، اردبیل و کرمانشاه نیز در این مسیر به زائرین خدمت می‌کنند.
وی بابیان اینکه مرز خسروی کوتاه‌ترین فاصله تا کربلای معلی را دارد، افزود: روزانه بیش از 15 هزار زائر از این مسیر عبور کنند.
معاون فرهنگی و اجتماعی اداره اوقاف و امور خیریه استان فارس با اشاره به اینکه موکب استان فارس روزانه به بیش از ۵ هزار نفر خدمات ارائه می‌دهد، تصریح کرد: موکب شهدای مدافع حرم اداره اوقاف و امور خیریه از ساعت 7 صبح تا 19 در خاک عراق منذریه به زائرین خدمات ارائه می‌دهد.
وی پذیرایی موکب شهدای مدافع حرم را صبحانه، میان وعده و ناهار برشمرد و ابراز کرد: این وعده‌های غذایی از محل موقوفاتی نظیر آقاباباخان، صاحب دیوان، معزالوزاره، قوام، نصیرالملک و سایر موقوفات ارائه می‌شود.  

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی