[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۵۱
  • دوره جدید

ویلموتس: به بحرین آمده‌ایم تا تاریخ را برعکس کنیم، روزنامه شیراز نوین

مارک ویلموتس گفت که تیم ملی فوتبال ایران در دیدار با بحرین با صبر زیاد بازی خواهد کرد.
مارک ویلموتس، سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در نشست خبری پیش از دیدار با بحرین گفت: ما دو بازی داشتیم و 6 امتیاز کسب کردیم. هدفمان برنده شدن در بازی سوم است. بحرین حریف سرسختی است و ما فیلم بازی‌های این تیم را دیده ایم. بحرین سخت به حریف فرصت می‌دهد با این وجود سعی می‌کنیم برنده بازی باشیم.
وی درباره اینکه آیا به دنبال تکرار نتایج قبلی بازی تیم ملی مقابل کامبوج در مسابقات آتی است یا نه، تصریح کرد: برد 14 بر صفر تمام شده است. باید آن بازی را فراموش کنیم. واقعیت این است که بحرین سخت به حریف موقعیت می‌دهد. باید با صبر زیاد و بالا مقابل این تیم بازی کرد.
ویلموتس درباره تفاوت این بازی با مسابقه کامبوج عنوان کرد: بحرین یک دفاع قوی دارد و با کامبوج متفاوت است. ما دو بازی متفاوت داریم. اگر بازیکنان ما تصور ‌کنند حریف آسانی در پیش دارند با مشکل روبه‌رو می‌شوند.
سرمربی تیم ملی در پاسخ به پرسش خبرنگار بحرینی که ایران در خارج از خانه بحرین را نبرده و ارزیابی‌اش از این مسابقه چیست گفت: باید به حریف احترام بگذاریم؛ ولی آمده ایم تاریخ را برعکس کنیم. قطعاً با تمرکز بالا به مصاف حریف می‌رویم و این بازیکنان هستند که تاریخ سازی می‌کنند‌.
ویلموتس درباره اینکه ایران‌ 6 امتیاز دارد و پیش بینی اش چند امتیاز دیگر در این مرحله است، گفت: من نگاهم بازی به بازی است. سعی می‌کنیم بیشترین امتیاز را کسب کنیم و در گروه تیم نخست شویم.
وی ادامه داد: هم اکنون ابتدای مسیر انتخاب جام جهانی هستیم. فلسفه مان کسب حداکثر امتیازات ممکن است‌. هدف اولیه من تغییر فلسفه تیم جهت ارائه بازی تهاجمی ‌با صعود به جام جهانی و جام ملت‌ها خواهد بود.
ویلموتس درباره تفاوت دو بازی گدشته ایران مقابل هنگ کنگ و کامبوج و دیدار با بحرین گفت: هر بازی شرایط خودش را دارد. ما امروز بحرین را آنالیز کردیم. این تیم ساده نیست و یک خط قوی در دفاع دارد. من هرگز بحرین را تیم ساده ای نمی‌دانم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی