[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۵۳
  • دوره جدید

باید طلاق را مدیریت کرد، روزنامه شیراز نوین

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری فارس دکتر عنایت‌الله‌رحیمی در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان فارس ابراز گلایه برای عدم توجه کافی مدیران دستگاه‌های اجرایی به موضوع جوانان افزود: موضوعات اجتماعی با ماهیت مرکب گونه کارکردهایی متفاوت دارد که با تکمیل زنجیره از توجه و برنامه‌ریزی مسئولان امر به بار می‌نشیند. 
استاندار فارس، با تأکید بر لزوم نظارت بر خروجی فعالیت‌های‌این ستاد خاطر‌نشان کرد: جامعه در حال گذار و سلیقه نسل امروز با پذیرش مباحث گذشتگان با تغیراتی مواجه است اما این به معنی عدم پایبندی به اصول نیست. نماینده‌عالی دولت اغنای اجتماعی را نیازمند کار عمیق فرهنگی دانست و گفت: با اصلاح مبحث ارتباط جوانان با یکدیگر؛‌ می‌توان موضوع طلاق را در جامعه مدیریت کرد و در این راستا اشتغال، کارکرد مهمی در تحقق آن دارد.
وی در ادامه گسترش شادی و نشاط اجتماعی و فردی را از دیگر وظایف مسئولان امر عنوان کرد و تأکید کرد: به نهضت فرهنگی و فکری برای تحقق این اهداف نیاز داریم و همچنان حل مشکلات اقتصادی گره‌گشاست. دکتررحیمی عدم شناخت و ارتباط سالم را از علل گسترش طلاق دانست و افزود: در تسهیل اموری که منجر به کاهش نرخ طلاق شود حمایت می‌کنیم و سمن‌ها در این میان می‌توانند کارکرد مهم داشته‌باشند. استاندار فارس در زمینه گستره کارکرد‌های‌سمن خاطر‌نشان کرد: ارتباط‌گیری آسان سمن‌ها با دستگاه‌های اجرایی باید اجرایی شود و در این امر رسانه ها به کمک سمن‌ها بیایند. وی تعیین اهداف کمی و کیفی در فعالیت‌های ‌این ستاد را ضروری دانست و گفت: حتی زمان برگزاری نشست این جلسات نیز هم‌خوانی با امور جوانان ندارد و بنده انتظار دارم جلسات امور جوانان از مفرح‌ترین امور دولتی باشد. جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان با ارایه گزارش دبیر ستاد و بحث و تبادل نظر اعضا پایان یافت.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی