[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۳
  • دوره جدید

روح الله زم از دوسال پیش در توراطلاعاتی سپاه قرار داشت، روزنامه شیراز نوین

مسئول اشراف دفتر فرماندهی کل سپاه خاطرنشان کرد: نیروهای اطلاعاتی، مدت‌های‌مدیدی بود که روح الله زم و تحرکات وی را زیر نظر داشتند و تقریباً از دو سال پیش در تور اطلاعاتی سپاه پاسداران قرار داشت. به گزارش  ایسنا، سردار محمد تولایی با بیان اینکه روح الله زم یکی از مهره‌های‌کلیدی سرویس اطلاعاتی برای ایجاد فتنه در داخل کشور بود، گفت: این فرد شدیداً مورد حمایت سرویس‌های‌اطلاعاتی قرار داشت اما در یک عملیات بسیار پیچیده اطلاعاتی توانستند زم را در تور اطلاعاتی خودشان بیندازند و دستگیر کنند.
وی درباره سایت ''آمدنیوز'' بیان کرد: این سایت تلاش ‌می‌کرد علیه نظام و مسئولان نظام یک نوع افشاگری داشته‌باشد تا از این طریق فتنه و اختلاف بین صفوف متحد ایران ایجاد کند.
مسئول اشراف دفتر فرماندهی کل سپاه در مصاحبه با برنامه بدون خط خوردگی رادیو گفت وگو خاطرنشان کرد: نیروهای اطلاعاتی، مدت‌های‌ مدیدی بود که روح الله زم و تحرکات وی را زیر نظر داشتند و تقریباً از دو سال پیش در تور اطلاعاتی سپاه پاسداران قرار داشت و در نهایتاً با همکاری سرویس‌های‌اطلاعاتی دیگر توانستیم وی را دستگیر کنیم.
وی بیان کرد: همه فریب‌خوردگانی که در دامان سیستم‌های‌اطلاعاتی افتادند و ضدانقلاب در حال سوء استفاده از آن‌ها ‌است باید بدانند، سرویس‌های‌اطلاعاتی این کشورها به محض اینکه فشاری به آن‌ها‌ بیاید و یا تهدیدی علیه آن‌ها ‌ایجاد شود همه داده‌های‌خودشان را فدا‌ می‌کنند. نمونه این موضوع را در کُردهای شمال سوریه مشاهده کردید که آمریکایی‌ها ‌به محض اینکه متوجه شدند ترکیه قرار است به این منطقه حمله کند، آنجا را ترک کردند. علی‌رغم حمایت‌هایی که قول داده بودند اما مواضع خود را ترک کردند و ارتش ترکیه نیز به این منطقه حمله کرد.
تولایی بیان کرد: نیروهای فریب خورده‌ای‌که برای ضد‌انقلاب کار ‌می‌کنند هیچ‌گاه روی نیروهای اطلاعاتی دشمن حساب باز نکنند و بهتر است خودشان به آغوش ملت ایران باز گردند و قبل از اینکه به دام نهادهای امنیتی ایران مانند اطلاعات سپاه و وزارت اطلاعات بیفتند، خودشان اظهار پشیمانی کنند تا ان‌شاءالله مسیر رشد و تکاملشان در آغوش ملت ایران تداوم پیدا کند. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی