[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۰
  • دوره جدید

تدبر و اندیشه در آیات قرآن، حیات‌بخش انسان‌هاست، روزنامه شیراز نوین

مدیر کل تأمین اجتماعی فارس درآیین اختتامیه بیست‌و‌یکمین دوره مقدماتی مسابقات قرآن کریم تأمین‌اجتماعی فارس که شامگاه 22مهرماه در تالار اجتماعات فجر شیراز برگزار شد، گفت: حفظ و قرائت و ترتیل قرآن کریم، کاری ارزشمند و نیکوست اما بالاتر از آن درک و تدبر در آیات الهی است که بایستی در جامعه تأکید و ترویج شود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تأمین اجتماعی فارس ابراهیم کشاورز با اشاره به حدیثی از پیامبر اکرم (ص) گفت: در این حدیث، وقتی نگاه کردن به آیات قرآن کریم دارای ثواب شمرده‌ می‌شود به مراتب تدبر و فهم آیات جایگاه والاتری دارد.
وی حضور در مسابقات قرآن را توفیقی الهی برشمرد و افزود: امیدوارم کارکنان تأمین اجتماعی با تأسی از آموزه‌های‌ قرآن در خدمت‌رسانی به بیمه‌شدگان موفق‌تر عمل نمایند.
دکتر امیری مدیر درمان تأمین اجتماعی فارس نیز در این مراسم با اشاره به تأثیر آموزه‌های‌دینی در زندگی انسان گفت: آرامش از جمله تأثیر‌های‌مثبت معنویت در زندگی است و ما‌ می‌توانیم پیروی از این آموزه‌ها ‌امنیت را در جامعه خود ساری کنیم.
وی پیروزی و موفقیت را در یاری گرفتن از مضامین قرآن برشمرد و گفت: تفکر و تدبر در آیات الهی همواره چاره‌ساز انسان‌ها در برهه‌های ‌زندگی بوده است و بر خود‌ می‌بالیم که کارکنان تأمین اجتماعی نیز همواره از این چراغ روشنگر الهی در امور کار و زندگی خود استفاده‌ می‌کنند و بهره‌ می‌گیرند.
درپایان این مراسم  از سیدعلی حسینی، محمدرضا رستگار، ناهید اژدرنیا، زهره هاشمی، وحیداژدرنیا، سیمین میرشکاران، ابراهیم امیری، سهیلا رفیعی، زهره فلاحی، وحید مهری، قاسم صادقی، راحله ارجمند، امید حقانی‌نیا، محمدحسین ذوالعدل و فرزانه جعفری به‌عنوان نفرات اول و محمد کیومرثیان، حجت الله محمدی، لیلا مصلی‌نژاد، سیده نجمه پورحقیقی‌زاده، عباس مرادپور، مریم احمدی‌تبار، محمدتقی زرین‌کلاه، شهرام خطابی، سارا ذوالقدری و نسرین شیرپور به‌عنوان نفرات دوم و محمدمهدی محمدی، الهه رضایی،  مریم جعفر پور، مریم نجفی، سیداسماعیل احمدی، محمدرضا باغبانی و کبری محمدی به‌عنوان نفرات سوم در رشته‌های‌قرائت، ترتیل، مفاهیم، حفظ 8جزء و حفظ جزء 30 به تفکیک بانوان و آقایان در دو بخش بیمه و درمان تجلیل و هدایای نقدی اهدا شد.
نفرات اول این مسابقات قرار است در آذر و دی‌ماه سال‌جاری جهت شرکت در مسابقات نهایی به مشهد مقدس اعزام شوند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی