[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۴۶
  • دوره جدید

هنرمندی مهندسان ایرانی قابل‌تمجید است ، روزنامه شیراز نوین

امام جمعه شیراز و نماینده ولی‌فقیه در استان فارس از توان فنی و مهندسی شهرداری شیراز در ساخت ایستگاه متروی بازار وکیل تمجید کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری شیراز، آیت‌الله‌دژکام در بازدید از ایستگاه متروی بازار وکیل گفت: آنچه در این بازدید دیدم نمایشی از توانمندی‌های‌فنی و هنرمندی‌های‌ویژه گروه‌های‌مهندسی شیراز است که در ساخت این ایستگاه قطارشهری به کار گرفته شده است.
امام جمعه شیراز افزود: تلاش مجموعه متروی شیراز در ساخت ایستگاه متروی بازار وکیل با وجود معماری زیبا و سختی‌های ‌اجرایی آن قدر‌ می‌دانیم و ارج ‌می‌نهیم.
نماینده ولی‌فقیه در استان فارس طی این بازدید که با همراهی شهردار و رئیس شورای شهر انجام شد، افزود: از مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر شیراز که برای تکمیل و بهره‌برداری از ایستگاه متروی بازار وکیل تلاش‌می‌کنند، تشکر‌می‌کنم.
براساس این گزارش آیت‌الله دژکام امام جمعه شیراز و نماینده ولی‌فقیه در استان فارس، مهندس اسکندرپور شهردارشیراز، دکتر موسوی رئیس شورای اسلامی شهر شیراز و جمعی از مدیران شهری از ایستگاه متروی بازار وکیل خط یک قطار شهری بازدید کردند.
همچنین ایستگاه متروی بازار وکیل را نگین معماری خط یک متروی شیراز ‌می‌داند. 
به علت قرارگیری این ایستگاه در بافت تاریخی و مجاورت بازار وکیل و ارگ کریم‌خان، شهرداری شیراز از یکی از معماران برجسته این کلانشهر برای معماری ایستگاه وکیل متناسب با بافت تاریخی فرهنگی آن محدوده استفاده کرده است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی