[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۸۹
  • دوره جدید

پایان تأخیر در ساخت تصفیه‌خانه شیراز ، روزنامه شیراز نوین

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری فارس، دکتر عنایت الله رحیمی در حاشیه بازدید از روند تکمیل تصفیه‌خانه شماره ۲ شیراز عنوان کرد: دردولت تدبیر و امید پروژه‌های زیادی از جمله خطوط جمع‌آوری فاضلاب و تصفیه‌خانه در زمینه بهداشتی کردن محیط‌زیست شهروندان در شیراز و سایر شهرستان‌‌های استان در حال اجرا است.
وی با اشاره به پروژه تصفیه‌خانه دوم شیراز، خاطرنشان کرد: با بهره‌برداری از این پروژه جمعیت تحت‌پوشش در شهر شیراز به بیش از یک میلیون نفر می‌رسد.
نماینده عالی دولت در استان فارس با اشاره به اینکه مراحل نهایی ساخت این تصفیه‌خانه در حال اجرا است، گفت: در ساخت این پروژه از تکنولوژی‌های روز دنیا بهره گرفته شده و یکی از پیشرفته‌ترین تصفیه‌خانه‌های‌ استان و کشور محسوب می‌شود.
دکتر رحیمی ابراز امیدواری کرد که اقدامات فنی، فیزیکی و سازه‌ای‌ باقی مانده این پروژه تا پایان آبان‌ماه انجام و پروژه به مرحله افتتاح و بهره‌برداری برسد.
استاندار فارس با اشاره به هزینه‌های صرف شده در این پروژه، انتظارات مردم و اهمیت تصفیه فاضلاب در جلوگیری از ایجاد اثرات سوء زیست‌محیطی؛ پروژه تصفیه‌خانه شماره ۲ شیراز را ضروری و از پروژه‌های دارای اولویت در استان و کشور دانست.
دکتر رحیمی تأکید کرد: بهره‌برداری از این پروژه  موجب افزایش ضریب زندگی سالم و بهداشتی در شهر شده و رضایتمندی مردم  را در پی خواهد داشت.
وی همچنین با بیان اینکه مکاتبات و رایزنی‌هایی از سوی مدیریت ارشد استان با سازمان برنامه و بودجه کشور انجام شده، افزود: بر اساس پیگیری‌های‌صورت گرفته مقرر شد پروژه‌های ‌دارای پیشرفت فیزیکی بالای ۷۰ درصد تأمین اعتبار شود تا در اسرع وقت به نتیجه برسد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی