[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۵۰
  • دوره جدید

ارایه خدمات حمل و نقل مسافر رایگان به عزاداران حسینی، روزنامه شیراز نوین


به گزارش اداره ارتباطات و آموزش سازمان مدیریت حمل ونقل مسافر 250 دستگاه اتوبوس درون شهری  روز اربعین به صورت رایگان در خدمت عزاداران شیرازی می‌باشد. بنابراین گزارش رئیس سازمان حمل ونقل ضمن تسلیت به مناسبت فرا رسیدن اربعین جانسوز اباعبدالله خبر داد: در روز اربعین از ساعات اولیه صبح تا پایان مراسم عزاداری از نقاط مشخصی، شهروندان شیرازی به صورت رایگان به سمت مراسم سرویس‌دهی می‌شوند. 
مسعود حسن شاهی گفت : با توجه به هماهنگی‌های‌انجام شده ارائه خدمات از 200 پایگاه بسیج و مساجد شیراز به سمت محل مراسم انجام می‌شود که شهروندان می‌توانند از خدمات حمل و نقل اتوبوس‌های ‌رایگان استفاده کنند. حسن‌شاهی همچنین ابراز داشت: عزاداران حسینی علاوه بر 200 مبداء مذکور می‌توانند از پایانه‌های‌قصردشت، بزین، شهیدشیرودی، ولی‌عصر‌(عج)، میانرود (بهارستان)، نارنجستان (سعدی)، پایانه امیرکبیر( بلوار امیرکبیر) و مبداء‌های ‌دیگر از این خدمات صلواتی بهره‌مند شوند. 
حسن‌شاهی با بیان اینکه کلیه اتوبوس‌های‌خطوط دیگر ناوگان به طور معمول در سطح شهر خدمات خود را همچون روزهای عادی ارائه‌ می‌نمایند، اضافه کرد: در صورت نیاز اتوبوس پشتیبانی به ناوگان اعزام می‌شوند تا خللی در ایاب و ذهاب روز اربعین وارد نشود. ضمناً در این روز تعداد 3 دستگاه خودرو امدادی مجهز و یدک‌کش و همچنین خودروهای گشت نظارت و بازرسی جهت هماهنگی‌های‌لازم در سطح شهرحضور دارند.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی