[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۵۲
  • دوره جدید

مدیرکل ورزش و جوانان فارس: سرعت تکمیل اماکن ورزشی در سروستان مطلوب است، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل ورزش و جوانان فارس گفت: سرعت تکمیل اماکن ورزشی در سروستان مطلوب است.
به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس، حیدرعلی کامیاب که در حاشیه سفر یک روزه خود به شهرستان سروستان سخن‌ می‌گفت با اشاره به بازدیدش از پروژه‌های‌در حال سخت در این شهرستان گفت: موانعی در مسیر بهسازی  زمین ورزشی روستای مهارلو وجود داشت که با هماهنگی فرماندار این موانع مرتفع و در آینده‌ای نزدیک این روستا صاحب یک زمین چمن مصنوعی خواهد شد.
وی با اشاره به بازدیدش از زمین  ورزشی وسالن چندمنظوره شهید ناصری در روستای سیف آباد از بخش کوهنجان، گفت: در کنار خدماتی که دولت به مردم این روستا ارائه کرده یک زمین چمن مصنوعی نیز در آینده‌ای نزدیک تقدیم به جوانان این روستا خواهد شد. مدیر کل ورزش و جوانان استان فارس در ادامه از پیشرفت 60درصدی سالن ورزشی چند‌منظوره در حال احداث روستای طالب‌بیگی بخش مرکزی از توابع شهرستان سروستان خبر داد گفت: این پروژه ورزشی زودی پس از تکمیل به بهره‌برداری‌ می‌رسد.
کامیاب با بیان اینکه خوابگاه ورزشی و استخر سرپوشیده  در حال احداث بخش مرکزی  سروستان به ترتیب40 و 35درصد پیشرفت فیزیکی دارد،گفت: براساس برنامه، این استخر قرار است در سال 99 به بهره‌برداری برسد.
به اعتقاد وی  با افتتاح این مجموعه آرزوی دیرینه مردم علاقه‌مند به ورزش، خصوصاً دوستداران ورزش شنا در این شهرستان به واقعیت خواهد پیوست.
دبیر شورای عالی ورزش استان با بیان اینکه پایه‌های‌توسعه همه‌جانبه ورزش فارس براساس عدالت‌محوری بنا شده است، افزود: تأکید استاندارفارس نیز براین است که مناطق و نواحی که تاکنون به هر دلیلی از این توسعه کم بهره بوده‌اند بیش ازپیش مورد توجه قرار گیرند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی