[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

وزیر کشور: مشکلی در حوزه تردد، خدمات و امنیت نداشتیم، روزنامه شیراز نوین

وزیر کشور گفت: حدود ۶۰ درصد از زوار با وسیله شخصی رفتند، بنابراین به محض رسیدن به ماشین‌های‌شان سریع رانندگی نکنند، جا و مکان و خدمات مهیا شده چند ساعتی استراحت کنند.
به گزارش ایسنا، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور صبح دیروز با حضور در محل سازمان راهداری و حمل ونقل جاده‌ای کشور از مرکز مانیتورینگ راه‌های کشور بازدید کرد. اسلامی وزیر راه و شهرسازی نیز در این مرکز حضور داشت.
رحمانی فضلی با تسلیت ایام اربعین اظهار داشت: با هماهنگی، همدلی و همکاری دستگاه‌های‌اجرایی، مردم خوبمان و زوار، توفیقات مهمی در مراسم اربعین امسال داشته‌ایم. بیش از یک میلیون و پانصد هزار نفر زائر نسبت به سال قبل داشته‌ایم، قطعاً موانعی بوده که برای رفع موانع اقدام می‌کنیم.
وزیر کشور تأکید کرد: هیچ مشکلی در حوزه تردد، خدمات و امنیت نداشته‌ایم. این بدان معنا نیست که کاستی‌ نبوده؛‌ چرا که ما برای رفع آن‌ها اقدام می‌کنیم.  
وی ادامه داد: یکی از نگرانی‌های ما برای برگشت زوار بود که در زمان ازدحام بازگشت بتوانیم هماهنگی‌های‌لازم را انجام دهیم. در این بخش با مدیریت، برنامه‌ریزی، تکنولوژی و علم در کنار مسئولیت‌پذیری شاهد روانی جاده‌ها‌ و کم‌خطر بودن آن‌ها بودیم. وی در ادامه از رانندگان اتوبوس، خلبانان و همه رانندگان جاده‌ای، کارکنان راه و شهرسازی و وزیر راه تشکر کرد.
وزیر کشور گفت: حدود ۶ میلیون و دویست هزار  نفر تردد داشته‌ایم؛ این آمار رکوردهای جدیدی است که نشان‌دهنده قدرت و قوت برنامه‌ریزی است.
وی یادآور شد: ما وارد کشور دیگری‌می‌شویم و با قوانین و مقررات آنان مواجهه هستیم، کشور عراق همکاری‌های‌خیلی خوبی داشت؛ اما زیرساخت‌هایی هم لازم است که با همکاری در آینده، آن‌ها را هم حل می‌کنیم. وزیر کشور خطاب به زائرین گفت: توصیه می‌کنم پس از زیارت، زوار سریع بازگردند. حدود ۶۰ درصد از زوار با وسیله شخصی رفتند، بنابراین به محض رسیدن به ماشین‌های‌شان سریع رانندگی نکنند، جا و مکان و خدمات مهیا شده چند ساعتی استراحت کنند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی