[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۱۹
  • دوره جدید

هدف ما تولید مصالح براساس استاندارد است، روزنامه شیراز نوین

 محمد شبیری-گروه خبر
مراسم روز استاندارد با حضور مسئولان استان در هتل شیراز برگزار شد. در این مراسم مسئولان استان فارس علاوه بر تأکید بر استفاده از مصالح استاندارد خواستار توجه بیشتر به مقوله استاندارد در زندگی روزمره شدند. در این مراسم از واحدهای نمونه برتر استان فارس که موفق به دریافت لوح استاندارد شده بود نیز تقدیر شد از جمله شرکت‌هایی که موفق شدند تندیس استاندارد را دریافت کنند گروه تولیدی قشقایی است که برای نخستین بار در استان فارس تولید تیرچه و بلوک قشقایی را به انجام رسانده‌اند و لوح استاندارد را تحویل گرفته‌اند. 
غلامعباس نوذری، مدیر برند قشقایی در این رابطه گفت:  هدف ما از اجرای کالای استاندارد کمک به عمران و آبادی ایران زمین به صورت عملی و نه در شعار است. وی گفت: هم اکنون ما توان تولید روزانه ۶۰۰۰عدد بلوک دیواری و ۳۰۰۰عدد بلوک سقفی ‌و۱۵۰۰مترتیرچه رابانشان استاندارد داریم که براساس آخرین استانداردهای ایران تولید‌ می‌شود.
مدیر برند قشقایی افزود: هدف اصلی ما تولید مصالح براساس استاندارد و کیفیت کالاست و توان تولید درسه شعبه مختلف درمنطقه دوکوهک ‌گلستان شمالی راداریم که ازسفارش مشتریان عزیز تا تحویل در محل ظرف مدت ۲۴ ساعت در همه نقاط استان فارس به مشتریان تحویل دهیم. 
وی افزود: از جمله اهداف ما برای آینده تولید تیرچه و بلوک و مصالح ساختمانی برای استان‌های ‌همجوار است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی