[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۶۸
  • دوره جدید

روزانه ۲۱ هزار پرس غذا طبخ‌می‌شود، روزنامه شیراز نوین

مسئول کمیته پشتیبانی موکب احمدبن موسی(ع) مستقر در کربلا از طبخ و توزیع روزانه تقریباً 21 هزار پرس غذا در این موکب خبر داد و گفت: روزانه  5تا7هزار پرس غذا در سه وعده غذایی صبحانه، ناهار و شام در این موکب طبخ و توزیع می‌شود.  
به گزارش کمیته روابط عمومی و اطلاع‌رسانی موکب احمدبن موسی(ع)، محمد عاشوری، مسئول کمیته پشتیبانی این موکب در جمع خبرنگاران گفت: موکب احمدبن موسی(ع) ظرفیت 7 هزار نفر در روز اسکان، غذا، پذیرایی، بهداری و غیره دارد.
وی با بیان اینکه خدمت‌رسانی موکب احمدبن‌موسی(ع) از 16 مهرماه جاری در کربلا آغاز شده است، افزود: علی‌رغم اینکه اعلام شده بود که از 20 مهرماه خدمت‌رسانی موکب آغاز شد اما به دلیل ازدحام جمعیت زائران اربعین، خدمت‌رسانی خود را زودتر آغاز کردیم و تا امروز هم هیچ مشکلی نداشتیم.
عاشوری از طبخ و توزیع روزانه 5 تا 7 هزار پرس غذا در سه وعده غذایی صبحانه، ناهار و شام در این موکب خبر داد و افزود: روزانه تقریباً 21 هزار پرس غذا در این موکب طبخ و توزیع می‌شود.
مسئول کمیته پشتیبانی موکب احمدبن موسی(ع) اظهار کرد: 45 نفر در آشپزخانه موکب و 60 نفر نیز در بخش تأسیسات کارهای پشتیبانی موکب احمدبن‌موسی(ع) را به‌صورت روزانه و لحظه‌ای دنبال می‌کنند. وی با بیان اینکه تاکنون هیچ مشکلی برای تهیه مواد اولیه خوراکی نداشتیم، گفت: تمام مواد لازم را از شیراز خریداری کرده و در سردخانه‌ها نگهداری می‌کنیم. عاشوری، آخرین روز فعالیت موکب احمدبن موسی(ع) در کربلا را 28 مهرماه جاری اعلام کرد و از مردم استان فارس و ایران اسلامی خواست تا این موکب را برای ادامه فعالیت‌هایش به وسیله نذورات نقدی خود یاری کنند.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی