[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۳
  • دوره جدید

آرزوی دیرینه شنادوستان سروستان محقق می‌شود، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل ورزش و جوانان فارس در آستانه فرا رسیدن هفته تربیت بدنی و ورزش در سفر به سروستان از پروژه‌های ورزشی در حال احداث این شهرستان و بخش‌های تابعه بازدید کرد. به گزارش روابط عمومی‌ و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس، در این برنامه که عباس رضایی کارشناس امور شهرستان‌ها، محمدرضا صلواتی مدیر روابط عمومی ‌و همچنین محسن پور زارعی فرماندار، باقری شهردار، میرزاده بخشدار مرکزی، باقر حسنی رئیس اداره ورزش و جوانان و تنی چند از مسئولان محلی شهرستان سروستان، مدیر کل ورزش و جوانان را همراهی می‌کردند ابتدا از زمین ورزشی روستای مهارلو بازدید شد که در این راستا تصمیماتی در جهت تبدیل این زمین به چمن مصنوعی اتخاذ گردید.
مدیر کل ورزش و جوانان فارس سپس از سالن ورزشی روستای سیف آباد از بخش کوهنجان، زمین ورزشی و سالن چندمنظوره شهید ناصر کشوری واقع در مجموعه ورزشی بخش کوهنجان سروستان بازدید کردند و در جهت مرتفع ساختن موانع موجود و همچنین ایجاد چمن مصنوعی در این ورزشگاه اتخاذ تصمیم شد.
کامیاب و هیئت همراه همچنین از سالن ورزشی چندمنظوره در حال احداث روستای طالب بیگی بخش مرکزی از توابع شهرستان سروستان بازدید کرد. این پروژه ورزشی هم‌اکنون 60 درصد پیشرفت فیزیکی دارد که به زودی پس از تکمیل به بهره‌برداری می‌رسد.
مدیر کل ورزش و جوانان فارس و هیئت همراه همچنین از مجموعه ورزشی شهرستان سروستان بازدید کرد که در این ورزشگاه خوابگاه ورزشی در حال احداث است که هم‌اکنون 40 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
در این مجموعه همچنین استخر سرپوشیده در حال ساخت است که مورد بازدید مدیر کل ورزش و جوانان فارس قرار گرفت که هم اکنون 35 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و قرار است در سال 99 به بهره برداری برسد. با افتتاح این مجموعه آرزوی دیرینه مردم علاقه‌مند به ورزش و خصوصاً دوستداران ورزش شنا در این شهرستان محقق خواهد شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی