[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۵۳
  • دوره جدید

آتش، آشپزخانه منزل مسکونی را به کام خود کشید ، روزنامه شیراز نوین

آتش‌سوزی در قسمت آشپزخانه منزل مسکونی دربلوار امیرکبیر مهار و خاموش شد. به گزارش پایگاه خبری ۱۲۵، پس از مشاهده شعله‌های‌آتش از یک واحد مسکونی در ساختمان سه طبقه توسط همسایگان و اعلام به سامانه ۱۲۵، ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی شیراز، ساعت 17:00 روز جمعه زنگ ایستگاه 5 را به صدا درآورد و آتش‌نشانان را به همراه خودروی اطفایی روانه بلوار امیرکبیرکرد. علیرضا عدلو سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شیراز در این باره گفت: آتش‌سوزی از قسمت آشپزخانه یک واحد مسکونی در طبقه سوم یک ساختمان سه طبقه آغاز شده و باعث شعله‌وری کامل آشپزخانه و بخشی از واحد مسکونی شده بود که خوشبختانه در زمان وقوع حادثه این واحد خالی از سکنه بود.
وی افزود: آتش‌نشانان بلافاصله پس از قطع برق و گاز ساختمان و کشیدن یک رشته لوله آبدهی به سه تیم تقسیم شدند و با ورود به ساختمان، هم‌زمان با تخلیه ساکنان مشغول خاموش کردن آتش شدند. 
عدلو خاطر نشان کرد: نیروهای عملیات پس از تخلیه ساکنان ساختمان و نجات آنها از داخل دود و انتقال به فضای باز، با کنترل و مهار آتش از سرایت آن به واحد‌های مجاور جلوگیری کردند. وی افزود: آتش‌نشانان پس از خاموش کردن و لکه‌گیری آتش و جابه جایی اجناس نیمه‌سوخته برای ایمن‌سازی محل حادثه و حاضر شدن مالک، با تحویل محل حادثه به وی و ارائه تذکرات لازم ایمنی به همسایگان، عملیات خود را به پایان رساندند.
خوشبختانه در این حادثه به هیچ یک از ساکنان آسیبی نرسید.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی