[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۴۴
  • دوره جدید

خانواده شهدا مظهر شکیبایی و فداکاری هستند، روزنامه شیراز نوین

فرمانده انتظامی مرودشت در دیدار با خانواده شهید «نوذر رستمی آهنگر» خانواده شهدا را مظهر شکیبایی و فداکاری در جامعه عنوان کرد.  به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «اسماعیل زراعتیان» به همراه معاون نیروی انسانی و جمعی از همکاران در منزل شهید «نوذر رستمی آهنگر» حاضر و ضمن ادای احترام نسبت به مقام شهدا، سلام مقام معظم رهبری (مدضلله العالی) را به خانواده این شهید بزرگوار ابلاغ کردند.
سرهنگ «اسماعیل زراعتیان» در این دیدار با ارج نهادن به مقام شامخ شهدا و تجلیل از فداکاری و استقامت خانواده‌های معظم آنان، گفت: دیدار با خانواده شهیدان گرانقدر و معظم، سعادت بزرگی است که نصیب هر کسی نمی‌شود و پدران و مادران این شهیدان، سرمایه‌های ارزشمند کشورمان هستند که باید قدردان زحمات آنان باشیم و درس ایثار و فداکاری را از آنان بیاموزیم.
فرمانده انتظامی شهرستان مرودشت با اشاره به اینکه امنیت پایدار کشورمان مدیون ایثار و فداکاری شهداست، بیان داشت: این عزیزان برای دفاع از اسلام و مرز و بوم ایران اسلامی هر آنچه را داشتند در طبق اخلاص قرار داده و از همه تعلقات خود را رها کردند. سرهنگ «زراعتیان» گفت: مهم‌ترین ویژگی شهیدان، تقوا و ایمانشان بود که از آنان مردانی ساخت تا در مقابل ظلم و ستم ایستادگی کنند و این موضوع باید در جوانان امروزی ارتقاء یابد و بدانند چه کسانی حریف قدرت‌های استکباری شدند. در این دیدار، مادر بزرگوار شهید، خاطراتی چند از زندگی فرزند خود و خصوصیات اخلاقی وی برای حاضران بیان کرد. شایان ذکر است شهید «نوذر رستمی آهنگر» ازکارکنان وظیفه ناجا بود که در سال 88 طی درگیری با قاچاقچیان مواد مخدر در شهرستان بشاگرد به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی