[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۸۹
  • دوره جدید

دژاگه مثل راکی خود را به استقلال می‌رساند، روزنامه شیراز نوین

هافبک باتجربه تیم ملی و تراکتور بعد از مصدومیت سختی که قبل از شروع مسابقات لیگ نوزدهم پشت سر گذاشت، حالا در اردوی تیم ملی اسیر مصدومیتی دوباره شده که آینده اش را در‌ هاله ای از ابهام قرار داده است.
دژاگه در ترکیب اولیه تیم ملی ایران برای مسابقه کامبوج در مقدماتی جام جهانی 2022 قطر حضور داشت؛ اما هنگام گرم کردن بازیکنان مصدوم شد و از ترکیب بیرون رفت. در نگاه اول به نظر می‌رسید مصدومیت اشکان جدی نباشد و او برای احتیاط بیشتر از ترکیب بیرون گذاشته شده؛ اما ترک اردو قبل از بازی با بحرین نگرانی‌ها درباره وضعیت او را افزایش داد.
دژاگه نه تنها همراه ملی پوشان ایران برای دیدار با بحرین به منامه سفر نکرد، که بعد از هماهنگی با مدیران باشگاه تراکتور و همچنین مصطفی دنیزلی به آلمان رفت تا دوران نقاهت خود را در این کشور بگذراند.
نکته قابل توجه درباره مصدومیت اخیر دژاگه این است که هیچ اطلاعات دقیقی در این خصوص در دست نیست. نه پزشکان تیم ملی و نه پزشکان تراکتور اظهارنظری درباره میزان آسیب دیدگی اشکان انجام نداده اند و او شخصاً برای درمان اقدام کرده است.
دژاگه این روزها ترجیح داده دور از فضای پزشکی ایران در کشور آلمان مراحل درمانی را سپری کند و به فوتبال برگردد، اما هنوز هیچ کس نمی‌داند او چه زمانی بهبود پیدا می‌کند و آیا می‌تواند تراکتور و تیم ملی را همراهی کند. حتی مشخص نیست چه قسمتی از پای او به طور دقیق آسیب دیده است!
چیزی که درباره دژاگه مشخص است که بازی هفته‌های هفتم و هشتم تراکتور مقابل نساجی و صنعت نفت آبادان را از دست داده و مشخص نیست حتی بتواند در مصاف با استقلال در هفته نهم هم حضور پیدا کند. دیدار تراکتور و استقلال روز پنجشبه 9 آبان برگزار می‌شود و دژاگه حدود دو هفته زمان دارد تا دوران نقاهتش را پشت سر بگذارد و خود را به این مسابقه حساس برساند.
اگر دژاگه به این مسابقه نیز نرسد، حضورش در اردوی بعدی تیم ملی که 20 آبان ماه برای بازی با عراق تشکیل می‌شود هم در‌ هاله ای ابهام قرار می‌گیرد.
باید منتظر ماند و دید در نهایت این ستاره باتجربه و توانمند چه زمانی به فوتبال برمی‌گردد و می‌تواند تراکتور و تیم ملی را در مسابقات مختلف همراهی کند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی