[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۱
  • دوره جدید

استقلال به چالشی جدی‌تر رسید، روزنامه شیراز نوین

تیم فوتبال استقلال تهران در هفته هفتم مسابقات لیگ برتر به مصاف سایپا می‌رود و سرمربی این تیم به دنبال کسب چهارمین پیروزی متوالی است.
به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال استقلال پس از شروعی نامطمئن و با نتایجی نه چندان امیدوار کننده در لیگ برتر، سرانجام نخستین پیروزی فصلش را در جام حذفی و مقابل گل ریحان به دست آورد.
استراماچونی سپس دامنه پیروزی‌های تیمش را به لیگ برتر کشید و توانست گل گهر را نیز در دیداری نه چندان سخت در ورزشگاه آزادی مغلوب نماید. آنها در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی نیز فجر سپاسی را با ۳ گل شکست دادند تا سومین پیروزی متوالی این تیم به دست آید. از سه پیروزی قبلی آبی پوشان، دو پیروزی در جام حذفی و مقابل تیم‌های لیگ یکی بود که بعد از ۹۰ دقیقه معمول به دست آمد و یک پیروزی نیز در لیگ برتر مقابل تیمی ‌ته جدولی و تازه صعود کرده به این مسابقات بود.
شاگردان استراماچونی پس از کسب پیروزی در سه دیدار نه چندان دشوار، حالا در چالشی جدی‌تر به مصاف تیمی ‌می‌روند که گرچه در رده نهم جدول ایستاده، اما نتایج غافلگیر کننده در بین نتایج این تیم به چشم می‌خورد.
آبی پوشان بعد از این سه پیروزی حالا باید به منظور پایدار کردن شرایطشان نمایشی امیدوار کننده برابر سایپا داشته باشند و چهارمین پیروزی‌شان را به دست آورند.
استراماچونی در حالی این هدف را دنبال می‌کند که سه بازیکن اصلی اش در خط دفاعی را در اختیار ندارد و به همین جهت ممکن است تغییراتی در تفکراتش و نحوه بازی آبی‌ها اعمال شود.
این بازی از ساعت ۱۶:۴۵ دقیقه به میزبانی تیم سایپا و در ورزشگاه آزادی انجام می‌شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی