[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۴۷
  • دوره جدید

مراسم تودیع و معارفه مدیران دیسپاچینگ و دفتر فنی انتقال برق فارس برگزار شد ، روزنامه شیراز نوین

با حضور مهندس عبدالعزیز کریمی مدیرعامل، اعضاء هیئت‌مدیره، معاونان، مدیران و برخی از کارشناسان، مراسم تودیع و معارفه مدیران دیسپاچینگ و دفتر فنی انتقال برق فارس در سالن کنفرانس  این شرکت برگزار گردید. 
به گزارش دفترروابط عمومی شرکت برق منطقه‌ای فارس، مهندس‌عبدالعزیز‌کریمی طی سخنانی رسالت صنعت برق را امری مهم و حیاتی برشمرد و افزود: امروزه برق نیاز اساسی و حیاتی مردم محسوب می‌شود و  بدون برق زندگی امکان‌پذیر نمی‌باشد در این راستا تأمین برق مطمئن و پایدار ازمهم‌ترین رسالت صنعت برق کشور به شمار می‌آید. وی ضمن تقدیر از خدمات برق‌رسانی مجموعه صنعت برق به‌ویژه کارکنان خدوم معاونت بهره‌برداری، از تلاش و خدمات صادقانه  مهندس غلامرضا صفاری و مهندس مهدی‌توکلی که در انجام وظایف محوله منشاء خدمات  ارزشمندی بود‌ند، تقدیر و تشکر به عمل آورد و از درگاه خداوند منان برای آنان در سمت‌های جدید آرزوی توفیق روزافزون نمود. در ادامه مراسم مزبور مهندس حمزه روغنیان معاون بهره‌برداری شرکت برق منطقه‌ای فارس به اهمیت برنامه جانشین‌پروری در سازمان‌ها اشاره کرد و گفت: درسازمان‌ها به‌ویژه در صنایع پیچیده‌ای  نظیر برق،  برنامه جانشین‌پروری و هدایت مداوم  آن، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می‌باشد.
وی افزود: عوامل مؤثر مداخله‌ گر در امر جانشین‌پروری و پیشرفت شغلی زیاد است اگر چه انجام این امردر سازمان‌ها انگشت‌شمار است اما می‌بایست در سطوح مختلف و در سایر واحدها عملی شود تا از سطح بخش‌نامه و دستورالعمل‌های اداری خارج شود و بتوان از تجارب و دستاوردهای مدیران موفق و کوشا  استفاده بهینه به عمل آورد.   
شایان ذکر است در مراسم مزبور  طی احکام جداگانه از طرف مدیر عامل شرکت برق منطقه‌ای  فارس، مهندس مهدی توکلی به سمت مدیر امور دیسپاچینگ و مخابرات منطقه جنوب و مهندس غلامرضا صفاری به سمت مدیر دفتر فنی انتقال معاونت بهره‌برداری برق فارس منصوب شدند. 
گزارس ارسالی حاکی از این است  در مراسم مزبور، توسط چند نفر از مهندسان اموردیسپاچینگ و مخابرات و دفتر فنی انتقال برق فارس به ارائه عملکرد واحدهای مربوطه پرداخته شد. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی