[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۳
  • دوره جدید

آریا برزگر به پرسپولیس پیوست، روزنامه شیراز نوین

در شرایطی که طی روزهای اخیر شایعه زیادی درباره آینده آقای گل جوانان وجود داشت، پرسپولیس موفق به عقد قراردادی سه ساله با این بازیکن شد.
آریا برزگر، مهاجم استان فارسی تیم ملی جوانان که در ابتدای فصل مورد توجه باشگاه پرسپولیس قرار گرفته بود و با توجه به مشکل اسکان این قرارداد نهایی نشده بود، در نهایت قرارداد سه ساله خود را با پرسپولیس به امضا رساند تا بازیکن جدید این باشگاه لقب گیرد.
 پرسپولیس در شرایطی موفق به عقد قرارداد با پدیده جوان فوتبال ایران شده که طی روزهای اخیر شایعات زیادی درباره حضور این بازیکن در استقلال وجود داشت و گفته می‌شد این بازیکن با توافق باشگاه قبلی خود، یعنی خلیج فارس شیراز قرارداد داخلی خود را نیز با این باشگاه به امضا رسانده است.
اما در نهایت  این بازیکن با باشگاه پرسپولیس به توافق رسید و با این تیم قرارداد امضا کرد.
 قرارداد بهترین گل‌زن تیم ملی جوانان در حالی با پرسپولیس به امضا رسیده که باشگاه خلیج فارس شیراز، تیمی‌ که این بازیکن در حال حاضر در آن توپ می‌زند، این قرارداد را غیرقانونی می‌داند و وکیل این باشگاه شیرازی از اعلام شکایت باشگاه خلیج فارس از آریا برزگر و باشگاه پرسپولیس تهران خبر داده است.
 سید ناصر محزون در گفتگو با خبرگزاری فارس در واکنش به قرارداد آریا برزگر با باشگاه پرسپولیس می‌گوید: برای انتقال یک بازیکن بین دو باشگاه، صرف توافق بازیکن و باشگاه انتقال گیرنده کفایت نمی‌کند و نیازمند توافق باشگاه فعلی بازیکن هم هست تا قراردادی سه‌جانبه منعقد گردد. در غیر این صورت ارکان انتقال موجود نبوده و بی‌اعتبار است.
وی ادامه می‌دهد و می‌گوید: این بازیکن تحت قرارداد باشگاه خلیج فارس است. چند ماه پیش هم باشگاه پرسپولیس خواستار جذب برزگر شده بود؛ اما چون نتوانسته بودند مسکن او را فراهم کنند، این انتقال منتفی شد و اخیراً باشگاه استقلال درخواست قرارداد با این بازیکن شد و ما هم پس از بررسی شرایط توافق‌نامه سه‌جانبه‌ای را با این باشگاه امضا کردیم، اما به یکباره امروز خبری منتشر شده که برزگر با پرسپولیس قرارداد بسته است که در صورت اثبات این موضوع، این قرارداد غیرقانونی است.
وی تأکید کرد: در صورتی که این بازیکن با باشگاه پرسپولیس قرارداد بسته باشد، ما هم از برزگر و هم باشگاه پرسپولیس شکایت می‌کنیم. توافق ما با باشگاه استقلال در مورد مسائل حق رشد و حق باشگاه بود و مسائل مالی خود این بازیکن با باشگاه استقلال به ما مربوط نمی‌شد. در هر صورت عقد قرارداد با بازیکنی که تحت قرارداد ما بوده، مستلزم توافق با باشگاه خلیج فارس است و در غیر این صورت هرگونه قراردادی غیرمجاز و غیرقانونی است. شاید هم قراردادی در کار نباشد و فقط عکسی منتشر شده باشد که با این حال هم باشگاه پرسپولیس باید رضایت ما را جلب می‌کرد.
محزون ادامه داد: در هفته‌ای که پیش رو داریم و در صورت اثبات قرارداد با پرسپولیس، ما از برزگر تحت عنوان فسخ غیرموجه و از این باشگاه شکایت خواهیم کرد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی