[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۳
  • دوره جدید

حضور رئیس پلیس مرودشت در دبیرستان دخترانه شاهد، روزنامه شیراز نوین

روز گذشته فرمانده انتظامی مرودشت به همراه امام جمعه و رئیس آموزش و پرورش برای اقامه نماز ظهر و عصر در نمازخانه دبیرستان دخترانه شاهد حضور یافتند و سپس در راستای اجرای برنامه های آموزش‌های همگانی، فرمانده انتظامی به معرفی پلیس و ارائه آموزش همگانی پرداختند. 
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «اسماعیل زراعتیان» در جمع دانش‌آموزان اقدام به ارائه آموزش با محتوای تهاجم‌های فرهنگی، انواع نابسامانی‌های اجتماعی، تبعیض های طبقاتی، تعاملات اجتماعی ناسالم، مضرات استفاده از ماهواره، استفاده صحیح از شبکه‌های مجازی، برنامه‌ریزی برای استفاده از برنامه‌های مفید علمی- تربیتی و...کردند.  وی تصریح کرد: شما در مکانی درس‌می‌خوانید که مزین است به افرادی که جان دادند تا شرف و عزتشان پا برجا بماند و با توجه به تأکید مقام معظم رهبری(مدظله العالی) مبنی بر تربیت جوانان انقلابی، این شرایط برای تحقق این امر مهم در این مدرسه فراهم است؛ چرا که این مدرسه در بُعد علمی و اعتقادی و تربیتی اقدامات خوبی انجام داده است.
گفتنی است، پس از پایان جلسه به 9 نفر از دانش‌آموزانی که به سوالات مطروحه انتظامی پاسخ دادند به رسم یاد‌بود هدایایی اهداء شد. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی