[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۷۳
  • دوره جدید

نظر کارشناسان دادگستری مستدل باشد، روزنامه شیراز نوین

رئیس کل دادگستری فارس گفت: نظر کارشناسان باید دارای سه ویژگی اصلی باشد و با توجه به روز بودن قانون، نظر کارشناسان باید موجه، صریح و مستدل باشد.
به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام سیدکاظم موسوی صبح سه‌شنبه در مراسم روز کارشناس بیان کرد: همانگونه که نظر‌ها‌باید صریح و موجه باشد، باید این نظرها مستدل نیز باشد. موسوی تأکید کرد: بیش از ۵٩ کارشناس بانو در کانون کارشناسان وجود دارد که این تعداد برای کانون کارشناسان دادگستری بسیار کم است و باید این افراد با توجه به ظرفیتی که دارند بیشتر فعالیت کنند. 
وی  دستگاه متولی در حوزه قضایی را همکار یکدیگر دانست و  افزود: دادگستری و کانون کارشناسان مکمل فعالیت‌های‌یکدیگرند و دادگستری از ظرفیت بیش از هزار و ۴٠٠ کارشناس کانون کارشناسان دادگستری فارس استفاده خواهند کرد البته اگر فردی اقدام به تخلف کند بدون در نظر گرفتن جایگاه با او برخورد‌ می‌شود. 
رئیس کل دادگستری فارس معتقد است: بستر خدمت‌رسانی در گستره استان باید افزایش یابد و در تمامی نقاط استان و حتی استان‌های‌همجوار نیز  ظرفیت استان فارس استفاده‌ می‌کنند و با توجه به نیازهای جامعه نسبت به جذب افراد اقدام کنیم. 
حجت‌الاسلام موسوی با اشاره به همکاری بین دستگاهی متذکر شد: دستگاه‌های‌هم عرض باید با اتحاد و برابری نسبت به اقدام و فعالیت اقدام کنند تا شاهد بهبود شرایط قضایی جامعه باشیم. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی