[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۱۷
  • دوره جدید

فرمانده یگان ویژه فارس: پلیس مورد اعتماد مردم است ، روزنامه شیراز نوین

فرمانده یگان ویژه استان با پر اهمیت خواندن نقش نیروی انتظامی در پایداری انقلاب، گفت: نیروی انتظامی لبه تیز شمشیر انقلاب اسلامی است.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «میرجلال موسوی» در مراسم صبحگاه عمومی و در جمع کارکنان یگان ویژه، اظهار داشت: دشمنان قسم‌خورده اسلام از بدو پیروزی انقلاب با به کار بستن تمامی توطئه‌ها، خواستند بر این نظام ضربه بزنند غافل از اینکه اقتدار این انقلاب نشأت گرفته از ولایت و شهادت بوده و تا زمانیکه این رکن در بین ما است تمامی توطئه‌ها‌ و دسیسه‌ها ‌نقش بر آب خواهد شد.
وی در ادامه با پر اهمیت خواندن نقش نیروهای انتظامی در پایداری و تداوم انقلاب اسلامی، عنوان داشت: نیروی انتظامی لبه تیز شمشیر انقلاب است به طوری که امروز ناجا به عنوان مسئول اصلی برقراری امنیت و اقتدار در کشور شناخته‌ می‌شود. فرمانده یگان ویژه استان فارس تصریح کرد: نیروی انتظامی مورد اعتماد و اطمینان مردم است و به وظیفه خود به درستی عمل می‌کند و راه نفوذ دشمنان را می‌بندد؛ امروز آن چیزی که دشمن را‌می‌ترساند تلاش، ایثار و خدمت جهادگونه نیروهای مسلح و دستگاه‌های امنیتی است. سرهنگ موسوی یادآور شد: پس از مسائل اعتقادی و معنوی، تقویت بنیه و آمادگی جسمانی در کنار به روز کردن تجهیزات و ارتقا توان رزمی از مهم‌ترین مسائلی است که در نیروی انتظامی به آن توجه جدی و اساسی شده و امروز ما شاهد آن هستیم. 
رئیس پلیس ویژه استان فارس خاطرنشان کرد: در حکومت اسلامی همه باید تابع قانون باشند؛ چون قانون است که نظم و امنیت را در جامعه به‌وجود‌ می‌آورد و به سبب ملزوماتی که بر اراده و اختیار انسان دارد همه باید براساس مقررات، وظایف خود را انجام دهیم تا بتوانیم از کیان انقلاب اسلامی دفاع کنیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی