[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۱
  • دوره جدید

راه‌های لارستان فاقد پوشش آنتن‌دهی تلفن همراه هستند، روزنامه شیراز نوین

به گزارش روابط عمومى اداره کل راه و شهرسازى لارستان، جلسه‌اى در خصوص پوشش آنتن اپراتورهاى تلفن همراه در جاده‌ها ‌در دفتر معاون محترم هماهنگى امور عمرانى استاندارى فارس برگزار شد.
مهندس باقرى فرد مدیرکل راه و شهرسازى لارستان در این خصوص اظهار داشت: با توجه به اینکه اطلاع رسانی حوادث و رخداد‌های‌جاده‌ای ‌از طریق تلفن همراه با مراکز خدمات جاده‌ای ‌نظیر اورژانس، هلال‌احمر، راهداری و پلیس از طریق تلفن همراه صورت ‌می‌گیرد، تسریع در زمان خدمت‌رسانی به آسیب‌دیدگان حوادث جاده‌ای ‌از ضروریات ‌می‌باشد. 
وى افزود: بیش از ٣ هزار و ٧٠٠ کیلومتر طول راه‌های ٥‌شهرستان لارستان، خنج، گراش ، لامرد و مهر در حوزه استحفاظی اداره کل راه و شهرسازی لارستان ‌می‌باشد که از این میزان ۵/۳۷ کیلومتر بزرگراه و ۷۵ کیلومتر راه اصلی و ۴۱۵ کیلومتر راه فرعی و ۵/۱۶۴ کیلومتر راه روستایی و مجموعاً ۶۹۲ کیلومتر از این راه‌ها‌ فاقد پوشش آنتن تلفن همراه اپراتوراهای همراه اول، ایرانسل و رایتل‌  می‌باشد.
باقرى‌فرد تصریح کرد: در این جلسه  مقرر گردید که تا ۲هفته آینده محل استقرار ایستگاه‌های جدید توسط شرکت ارتباطات رادیویی و تنظیم مقررات به اداره برق جهت بررسی تأمین برق و همچنین برآورد هزینه برق‌رسانی جهت اعلام به سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان جهت تأمین منابع مالی اعلام گردد.
وى خاطرنشان کرد : در سفر اخیر وزیر محترم ارتباطات و فناورى اطلاعات به لارستان نیز مکاتبه‌اى در این خصوص  از سوى اداره کل راه وشهرسازى لارستان صورت پذیرفت.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی