[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۷۳
  • دوره جدید

تقویت اقتصاد ورزش فارس در گرو تشویق و ترغیب سرمایه‌گذاران است ، روزنامه شیراز نوین

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس گفت: برای حضور صنعتگران و سرمایه‌گذاران در عرصه ورزش بهترین راهکار ترغیبی، ارایه امتیازهای مالیاتی و ایجاد جذابیت و تحرک برای آنهاست تا بتوان از ظرفیت‌های‌آنها بهره‌مندی لازم را برد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری فارس، دکتر سیداحمد احمدی‌زاده؛ معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس در جلسه تدوین راهکارهای توسعه و ارتقای ورزش فارس با یادآوری این که تندرستی و سلامتی مقدمه توسعه هر جامعه‌ای است، افزود: اعضای جامعه اگر از این نعمت برخوردار باشند ‌می‌توانند در مسیر توسعه پایدار گام بردارند.
وی با تأکید بر این که باید اقتصاد ورزش را مدنظر قرار دهیم تا ورزش پایداری داشته‌باشیم، اضافه کرد: باید اقتصاد ورزش نه تنها برای حرفه‌ای‌ها ‌بلکه برای همگان مورد توجه قرار گیرد بدین معنا که رویدادهای ورزش در استان به اندازه باشد که مخاطبین را جذب کرده و فارس از این منظر بهره‌مند شود.
یکی از مؤثرترین راهکارها جهت پیشگیری از آسیب‌های‌اجتماعی توجه مستمر و مؤثر به حوزه ورزش خاصه تیم‌های‌پرطرفدار دانست.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس به تشریک مساعی همه دستگاه‌های اجرایی، مجموعه‌های‌نظامی و بخش خصوصی در امر ورزش به عنوان یک موضوع مهم استانی تأکید کرد و ادامه داد: باید برای گسترش ورزش با طرح‌ها‌ و برنامه‌های‌کارشناسانه داشته‌باشیم.
احمدی‌زاده با اعلام حمایت همه‌جانبه از تیم‌های‌ورزشی استان گذری به پیگیری مسایل تیم فجر شهید سپاسی شیراز زد و گفت: به دلیل استعدادهای شگرف و فراوان در حیطه ورزش در سطح استان داشتن یک تیم لیگ برتری حق ذاتی استان فارس است، لذا برای تقویت تیم‌های‌فعلی تمام تلاش خود را با استفاده از تمامی ظرفیت‌ها ‌به کار خواهیم بست.
احمدی‌زاده با اشاره به اینکه استان فارس و  شهر شیراز در سال‌های گذشته دارای تیم‌های ‌ریشه‌دار از جمله برق، صدرا، مرصاد و... بوده است، ابراز داشت: امروز تمام تلاش و اهتمام این است تیم فجرشهید سپاسی و قشقائی از سوی متولیان امر و بخش‌های‌خصوصی حمایت شوند تا به لیگ برتر صعود نماید.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی