[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۵۲
  • دوره جدید

کار بزرگ شاگردان مهابادی در کرمان، روزنامه شیراز نوین

تیم فجرسپاسی شیراز با پیروزی مقابل شاگردان مجتبی حسینی به صدر جدول رده‌بندی لیگ یک رسید. به گزارش «ورزش سه»، دیدار دو تیم در چارچوب هفته نهم مسابقات در شرایطی با پیروزی یک بر صفر به سود فجرسپاسی شیراز خاتمه یافت که تک گل این بازی توسط ایوب کلانتری بازیکن فصل گذشته استقلال خوزستان زده شد. کلانتری برای ثبت این گل، پس از جا گذاشتن بازیکن مستقیم خود از پشت ۱۸ قدم با شوتی محکم و دقیق دروازه مس را باز کرد.
در دقیقه 10 مسابقه داود مهابادی به دلیل مصدومیت مجبور به تغییر علایی و استفاده از بختیاری در خط دفاعی خود شد تا شرایط سختی در ادامه برای حفظ پیروزی خفیف داشته‌باشد.
شاگردان مجتبی حسینی که پس از کسب پیروزی ارزشمند 4 بر 2 مقابل ذوب آهن در خانه این تیم در چارچوب رقابت‌های‌جام حذفی، روحیه بالایی داشتند، به هیچ‌وجه دوست نداشتند، امتیازات این بازی خانگی را از دست بدهند ولی در ادامه بازی هر چه زدند، در روزی که جلالی راد گلر فجری‌ها ‌روز بسیار خوبی را سپری ‌می‌کرد، به در بسته خورد تا با شکست زمین مسابقه را ترک کنند.
تیم فجرسپاسی شیراز که این فصل از رقابت‌ها‌را در قامت یک مدعی آغاز کرده، با کسب سه امتیاز ارزشمند دور از خانه 20 امتیازی شد و بالاتر از گل ریحان که این تیم هم حریفش را شکست داد و 19 امتیازی شد، در صدر جدول رده بندی ایستاد. رتبه سوم جدول رده بندی لیگ یک در اختیار مس رفسنجان است که 18 امتیازی است و هنوز دیدار هفته نهم خود را برگزار نکرده است. ضمن اینکه نود ارومیه که روز آینده دیدارش را برگزار‌می‌کند، در صورت پیروزی‌می‌تواند 20 امتیازی شود. در سوی دیگر این مسابقه با این شکست شرایط برای مس کرمان خیلی خوب به نظر نمی‌رسد؛ آنها که با هدف صعود به مسابقات پا گذاشته‌اند، 3 امتیازی حساس خانگی را از دست دادند تا همچنان 10 امتیازی باقی بمانند و در انتظار روزها و هفته‌های‌آتی.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی