[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۶
  • دوره جدید

رسالت ما صیانت از رأی مردم است ، روزنامه شیراز نوین

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، دکتر عنایت الله رحیمی در گردهمایی فرمانداران استان فارس، با بیان این که مراسم پیاده‌روی اربعین نشان‌دهنده همبستگی ملی و دینی ما بود که توانستیم با رهنمودهای مقام معظم رهبری این موفقیت را به رخ دشمنان نظام جمهوری اسلامی و کشور بکشانیم، افزود: فرمانداران استان فارس در زمینه برگزاری مراسم اربعین تلاش‌های‌خوبی انجام دادند و با سازماندهی موکب‌ها ‌و میزبانی از زائران امام حسین(ع) نقش ویژه‌ای‌ در برگزاری این برنامه داشته‌باشند.
وی با اشاره به اینکه برای نخستین بار معاون امور زائرین و گردشگری استانداری در  مسیر مرز تا نجف و کربلا حضور یافته و با بررسی مسائل و مشکلات، برای بهبود خدمات دهی به زائران تلاش کردند، خاطرنشان کرد: مجموعه این تلاش‌ها ‌موجب تقدیر وزیر کشور و استاندار خوزستان از خدمات استان فارس شد.
استاندار فارس به انتخابات مجلس شورای اسلامی در اسفندماه سال‌جاری اشاره کرد و افزود: اگر کاندیداها در تبلیغات خود بی‌انصافی و سیاه‌نمایی کردند فرمانداران باید خدمات نظام اسلامی و دولت را شفاف‌سازی کنند.
دکتر رحیمی تصریح کرد: ما مجری انتخابات هستیم و برایمان تفاوتی نمی‌کند که کدام گروه رأی بیاورند؛ رأی مردم محترم است و رعایت کامل بی‌طرفی از طرف مجریان مورد تأکید قرار دارد.
نماینده عالی دولت در استان فارس با تأکید بر این که باید اعتماد عمومی مردم را حفظ کنیم، ادامه داد: رسالت اصلی ما صیانت از رأی مردم است و نباید هرگز این اصل مخدوش شود در غیر این صورت حتی در شب انتخابات اقدام به تغییر فرماندارانی که تخلف کنند، خواهیم کرد.
وی ضمن تأکید بر انتخاب اعضای هیئت اجرایی از میان افراد معتمد مردم و قابل قبول برای جامعه، خواستار تلاش فرمانداران برای ایجاد شور و نشاط در فضای انتخابات در موعد مقرر شد و اظهارداشت: باید با بررسی و تلاش برای رفع مشکلات دوره‌های‌قبل برای برگزاری هرچه بهتر و سالم تر انتخابات در حوزه‌های‌ انتخابیه تلاش کنید.
استاندارفارس به رونمایی از سند پیشران توسعه استان توسط وزیر کشور اشاره کرد و با بیان این که از طرح‌های‌مورد توجه در این سند به صورت مستمر بازدید خواهیم کرد، افزود: فرمانداران موظفند به شدت به سند پیشران توسعه استان فارس توجه داشته‌باشند و مشکلات پیش روی اجرای این سند را برطرف و یا به مدیران استان منعکس کنند تا برای رفع آن‌ها‌ چاره‌جویی شود.
دکتر رحیمی با تأکید بر این که فرمانداران باید خدمات دولت را احصا و به مردم گزارش دهند، گفت: شرایط حاکم در مدیریت در این دوران را باید برای مردم تشریح کنید تا جامعه متوجه شود چه وضعیتی را تحویل گرفته‌اید و با چه وضعیتی تحویل‌می‌دهید.
نماینده عالی دولت در استان فارس با اشاره به این که همراهی و تعامل مدیریت اجرایی با دستگاه قضایی در این استان در بهترین شرایط قرار دارد، گفت: توفیقات به دست آمده در استان در سایه همین تعامل رقم خورده است و در شهرستان‌ها‌ نیز باید همین یک دلی برقرار باشد.
وی خواستار حضور مستمر فرمانداران در میان مردم و بررسی مسائل و مشکلات آنان شد و تصریح کرد: این اقدام باعث ایجاد همدلی بیشتر در جامعه و کاهش مشکلات مردم خواهد شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی