[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۰
  • دوره جدید

گیر کردن شخص در خودرو حاصل تصادف خودرو نیسان و خاور ، روزنامه شیراز نوین

برخورد خودرو خاور با وانت نیسان حامل بار گوجه فرنگی در جاده شیراز - خان‌زنیان یک مجروح بر جای گذاشت. به گزارش پایگاه خبری 125، در پی تماس رانندگان خودروهای عبوری با ستاد فرماندهی آتش‌نشانی شیراز و اعلام وقوع برخورد خودرو خاور با وانت نیسان حامل بار، بلافاصله ستاد فرماندهی آتش‌نشانی شیراز، آتش‌نشانان ایستگاه 14را ساعت 19:36 دقیقه شب گذشته به محل حادثه در جاده شیراز - خان‌زنیان اعزام کرد.
بنا به اظهار علیرضا عدلو سخنگوی سازمان آتش‌نشانی، یک دستگاه خودرو خاور با یک دستگاه وانت نیسان حامل بار گوجه فرنگی به شدت برخورد کرده و در اثر این برخورد راننده 29 ساله وانت نیسان درون خودرو گرفتار شد.
وی افزود: آتش‌نشانان بلافاصله پس از استقرار صحیح خودرویی، با رعایت کامل نکات ایمنی و قطع برق هر دو خودرو نسبت به ایمن‌سازی محل حادثه اقدام کردند و با استفاده از تجهیزات مخصوص به رها‌سازی تنها مصدوم حادثه از اتاقک در هم پیچیده خودروی نیسان اقدام کردند.
عدلو خاطرنشان کرد: آتش‌نشانان، مصدوم حادثه را تحویل عوامل اورژانس حاضر در محل داده و پس از ایمن‌سازی کامل محل، رفع لغزندگی و پاکسازی جاده (با توجه به ریختن گوجه‌های‌موجود از وانت نیسان برسطح جاده) و تحویل محل حادثه به عوامل راهور و نیروی انتظامی به مأموریت خود پایان دادند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی