[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۱
  • دوره جدید

رشد سود عملیاتی شرکت مخابرات ایران با انتشار صورت‌های‌مالی شش ماهه، روزنامه شیراز نوین

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با بیان اینکه سهام اخابر در دوره ۶ ماهه منتهی به شهریور ۱۳۹۸ به ازای هر سهم، ۶ ریال سود محقق کرده است، اظهار داشت: با به ثمر نشستن پروژه‌های‌توسعه شرکت و حضور فعال در بازار بورس به عنوان چهارمین شرکت بزرگ بورسی، با رشد قابل توجه سود عملیاتی و عملکرد عالی شرکت در این بخش مواجه هستیم.
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با بیان اینکه سهام اخابر در دوره ۶ ماهه منتهی به شهریور ۱۳۹۸ به ازای هر سهم، ۶ ریال سود محقق کرده است، اظهار داشت: با به‌ثمرنشستن پروژه‌های‌توسعه شرکت و حضور فعال در بازار بورس به عنوان چهارمین شرکت بزرگ بورسی، با رشد قابل‌توجه سودعملیاتی و عملکرد عالی شرکت در این بخش مواجه هستیم.
به گزارش اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت مخابرات ایران، مهندس سیدمجید صدری ضمن اعلام مطلب فوق اظهار داشت: با انتشار اطلاعات و صورت‌های مالی میان‌دوره‌ای تلفیقی دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۱/۰۶/۱۳۹۸ (حسابرسی نشده)، شاهد رشد %۱۹ درآمدهای عملیاتی و رشد %۴ بهای تمام ‌شده درآمدهای عملیاتی هستیم.
وی افزود: شرکت مخابرات ایران در دوره ۶ ماهه منتهی به شهریور ۱۳۹۸ با نماد اخابر و با سرمایه ثبت شده 000/000/60میلیون ریال طی عملکرد ۶ ماهه در سال مالی منتهی به ۲۹/۱۲/۱۳۹۸ مبلغ ۴۶۶/۳۴۱میلیون ریال سود خالص محقق کرده است. مهندس سیدمجید صدری با تشکر از نقش حمایتی هیئت مدیره، سهامداران عمده شرکت، مجموعه وزارت ارتباطات و به ویژه مهندس آذری جهرمی، وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات در دستیابی به این روند رو به رشد، افزود: نماد اخابر در مدت مشابه سال قبل، ٧ ریال زیان برای هر سهم شناسایی کرده بود و در این مدت، رشد و جبران مناسبی برای شرکت در این حوزه مهم اتفاق افتاده است.
وی با قدردانی از تلاش مجموعه همکاران و تمام کارکنان شرکت در رقم زدن این پیشرفت محسوس، اضافه کرد: جمع دارایی‌های‌شرکت نیز در این بازه زمانی با رشد ۸ درصد مواجه شد و سود تلفیقی مخابرات در مجموع به ۴٠٢ ریال رسید.
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران اضافه کرد: دربخش‌درآمدهای عملیاتی، رشد ۱۹درصدی و ١١ درصدی درسایر درآمدهای عملیاتی و هم چنین کاهش ۵٠درصدی در هزینه‌های مالی رخ داده است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی