[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۴۹
  • دوره جدید

وزیر کشور: با شورای نگهبان در زمینه انتخابات همکاری بسیار جدی داریم، روزنامه شیراز نوین

وزیر کشور گفت: تأکید ما در بحث انتخابات به استانداران، رعایت شرایط سالم، قانونی و امن است. با شورای نگهبان درباره انتخابات همکاری بسیار جدی داریم.
به گزارش خبرگزاری مهر، عبدالرضا رحمانی فضلی در حاشیه همایش استانداران سراسر کشور که در مشهد مقدس برگزار شد، اظهار داشت: در مراسم اربعین حسینی امسال لطف خدا شامل دو ملت ایران و عراق و به ویژه خادمین زائرین عزیز شد تا در امنیت و در شرایط مطلوب این مراسم برگزار شود.
وی افزود: در جوار بارگاه مطهر رضوی همایش دو روزه استانداران سراسر کشور برگزار شد تا ارزیابی از مجموعه عملکرد وزارت کشور و استانداری‌ها در حوزه‌های امنیتی، اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی صورت بگیرد، همچنین کمیسیون‌های مختلفی پیرامون این حوزه‌ها تشکیل شد. رحمانی فضلی ادامه داد: استانداران و فرمانداران در سراسر کشور اصلی‌ترین وظیفه اعمال حاکمیت و اجرای سیاست‌های نه‌تنها دولت، بلکه نظام را برعهده دارند و به لطف خدا امسال نیز ازجمله در حوزه تحریم‌ها و مقابله با آن واقعاً اقدامات خوب و قابل قبولی داشتند. وزیر کشور خاطرنشان کرد: تأکید ما در بحث انتخابات به استانداران، رعایت شرایط سالم، قانونی و امن است. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی