[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۱
  • دوره جدید

بیشترین مراجعان به مراکز درمانی جهرم متعلق به متخصصان زنان است، روزنامه شیراز نوین

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم گفت: بیشترین شمار مراجعه‌کنندگان به مراکز درمانی این شهرستان در سال 97 به ترتیب متعلق به متخصصان زنان و زایمان، ارتوپدی، اطفال و داخلی بود. 
محمد رحمانیان، پنجشنبه در گفت‌ و گو با ایرنا شمار مراجعه‌کنندگان به متخصصان زنان و زایمان مراکز درمانی شهرستان جهرم در سال گذشته را ۷۵ هزار و ۴۹۵ نفر اعلام کرد و افزود: شمار مراجعان به متخصص ارتوپدی نیز بیش از 50 هزار نفر به ثبت رسیده و پس از آن پزشکان متخصص اطفال و داخلی، بیشترین مراجعه‌کننده را در سال 97 داشتند.  
وی اظهار کرد: در سال گذشته، چهار هزار و ۲۰۴ زایمان در مراکز آموزشی، درمانی و بهداشتی شهرستان صورت گرفته که از این تعداد ۲هزار و ۵۶۰ مورد آن زایمان طبیعی و یک هزار و ۶۴۴ مورد آن عمل سزارین بوده است. رحمانیان ادامه داد: همچنین در سال ۹۷ تعداد مراجعان به کلینک‌های جهرم ۴۵۵ هزار و ۳۴۳ مورد بود که بیشترین سهم متعلق به کلینیک هنری این شهرستان است. 
وی افزود: در سال گذشته، شمار بیماران بستری در مراکز درمانی این شهرستان نیز ۶۷ هزار و ۵۵۱ نفر اعلام شده است. به گفته وی، ۳۸۴ نفر در سال 97 بر اثر ابتلا به بیماری‌های‌قلبی و عروقی جان خود را از دست دادند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی