[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۷۳
  • دوره جدید

یادواره شهید مدافع حرم شهرستان لامرد برگزار شد، روزنامه شیراز نوین

یادواره شهید مدافع حرف شهرستان لامرد برگزار شد. به گزارش خبرنگار مهر، سردار نصرت الله حسینی‌پور پنجشنبه شب در مراسم دومین سالگرد شهید مدافع حرم شهرستان، شهید حبیب ریاضی پور و ۲۰شهید دوران دفاع مقدس، گفت: جوهره وجودی این رزمندگان اعم ازجبهه مقاومت و دفاع مقدس باعث شد که ما به خودمان ببالیم و باید قدر این ایام را بدانیم. وی تصریح کرد: فرزندان انقلاب اهل انتقام نیستند و از این همه نافرمانی ناراحت هستیم و مثل دیگران خصومت به خرج نمی‌دهیم و همین دولت تفنگدار به داد دولت مسلمان رسید و هر کشوری که پیمان دوستی با ایران داشته‌باشد از او حمایت‌ می‌کنیم.
وی بیان کرد: بر ظالم ‌می‌تازیم و از مظلوم دفاع ‌می‌کنیم و این را بدانید که در جابه‌جایی نیروها به سوریه فقط با هواپیمای غول پیکر ماهان بود که به داد ما ‌می‌رسید، زیرا زیر رگبار دشمن وارد فرودگاه دمشق ‌می‌شد و نیروهارا پیاده‌ می‌کردند. این یادگار هشت سال دفاع مقدس افزود: ۸۰ درصد سوریه در دست اشغالگران بود و تا نزدیکی کاخ بشاراسد نیز رسیده بودند، اما جبهه مقاومت نقشه آنان را از بین برد. وی گفت: ورود ما به خاک سوریه باعث شد تا از پیش روی دشمن جلوگیری کنیم و دنیا به سرکردگی آمریکا در این مبارزه نابرابر شکست خورد و بدانید که تا کنون دست از دشمنی با ما برنداشته است.
او گفت: ما خودمان را برای ابرقدرتی آماده‌ می‌کنیم و ایران امن‌ترین کشور جهان است و این افتخار را فرزندان شما به‌وجود آورده‌اند و ما قدرتمند هستیم. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی