[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۷
  • دوره جدید

رویکرد این نهاد به احزاب اعتدالی است، روزنامه شیراز نوین

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس گفت: رویکرد این استانداری به همه احزاب موجود، گروه‌ها‌و جناح‌های‌این استان اعتدالی است.  
سید احمد احمدی‌زاده، چهارشنبه در آیین معارفه معاون استاندار فارس و فرماندار ویژه شهرستان جهرم،  نقش همه احزاب و گروه‌های‌سیاسی را در انتخاباتی پُرشور، با نشاط و ایمن بسیار مهم و حائز اهمیت دانست و اظهار داشت: مقرر شده برای انتخابات پیش رو (دوم اسفند ۹۸) با تشکیل کمیته‌های‌مختلف در استان فارس، زمینه این امر مهیا شود. وی افزود: هم اینک استان فارس از آرامش، اتحاد و انسجامی خوب برخوردار است و شاهد یک امنیت قابل قبول و با ثبات در مناطق مختلف این استان هستیم. یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و انتخابات میان دوره‌ای مجلس خبرگان، دوم اسفند ۹۸ در کشور برگزار‌می‌شود.
محمدرضا رضایی‌کوچی، نماینده ‌مردم ‌شهرستان‌‌های‌ جهرم و خفر در مجلس‌شورای اسلامی نیز در این آیین گفت: امیدواریم فرماندار ویژه جدید شهرستان جهرم با تلاشی دو چندان پیگیر اجرای طرح‌های‌ملی در دست احداث این شهرستان باشد و توسعه متوازن و تکریم ارباب‌رجوع را در اولویت برنامه‌های‌خود قرار دهد.
در ادامه این آیین مهدی‌شفیعیان به عنوان معاون استاندار فارس و فرماندار ویژه شهرستان جهرم معرفی و از خدمات علیرضا صحراییان فرماندار پیشین این شهرستان تقدیر شد. 
مهدی شفیعیان که بیست و یکمین فرماندار شهرستان جهرم است، متولد ۱۳۶۰ و دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته جغرافیا و برنامه‌ریزی شهری است. وی پیشتر در سمت‌های ‌معاون امور هماهنگی عمرانی فرمانداری ویژه شهرستان جهرم، بخشداری مرکزی خنج، کردیان و سیمکان جهرم فعالیت داشته است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی