[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۹۱
  • دوره جدید

برگزاری دوره مهدویت و مداحی در شیراز، روزنامه شیراز نوین

معاون فرهنگی و تبلیغات آستان مقدس احمدی و محمدی(ع)، با اشاره به آغاز برنامه‌های سوگواری دهه آخر صفر، گفت: این مراسم‌ها از دوم آبان شروع شده است و تا هشتم آبان‌ماه ادامه خواهد داشت.
حجت‌الاسلام سلامی در گفت و گو با ایسنا، افزود: براساس برنامه‌های پیش‌بینی شده، از دوم آبان هر شب بعد از اقامه نماز مغرب و عشا، مراسم سوگواری و عزاداری در شبستان امام خمینی(ع) برگزار شده است و تا شامگاه هشتم آبان ادامه دارد. سلامی همچنین از برگزاری مسابقه غروب ماه صفر، طی روزهای سوم تا هشتم آبان خبر داد و گفت: این مسابقه به شکل اینترنتی است و علاقه‌مندان می‌توانند برای شرکت در آن به نشانی اینترنتی shahecheragh.ir/mosabeghat مراجعه کنند.
معاون فرهنگی و تبلیغات آستان مقدس حضرت شاهچراغ(ع) برگزاری دوره‌های آموزشی مهدویت و مداحی را از دیگر برنامه‌های این ایام اعلام کرد.
سلامی گفت: دوره مقدماتی و تکمیلی مهدویت از ۲۲ آبان ماه شروع خواهد شد و در قالب ۱۶ جلسه برگزار می‌شود و به شرکت‌کنندگان از سوی بنیاد مهدی موعود(عجل الله تعالی فرجه الشریف) گواهینامه شرکت در دوره اعطا می‌شود.
به گفته سلامی زمان آغاز دوره آموزش مداحی ۲۰ آبان خواهد بود و علاقه‌مندان گروه سنی ۱۲ تا ۱۸ سال امکان شرکت در این دوره‌ها را خواهند داشت.
معاون فرهنگی و تبلیغات آستان مقدس احمدی و محمدی(ع) خاطرنشان کرد: علاقه‌مندان تا ۱۰ آبان فرصت خواهند داشت که با مراجعه به پایگاه اینترنتی این آستان برای ثبت‌نام در این دوره‌ آموزشی اقدام کنند.
سلامی یادآور شد که در این ایام، مراسم اختتامیه دوره تربیت مشاور اسلامی، برپایی موکب امین ولایت، برپایی نمایشگاه کتاب‌های مذهبی و برپایی اردوی فرهنگی مذهبی ویژه خدام نوجوان نیز پیش‌بینی شده است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی