[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۶
  • دوره جدید

راه‌اندازی ایستگاه‌های همه واقف باشیم در شیراز ، روزنامه شیراز نوین

مسئول روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس از ایجاد ایستگاه‌های «همه واقف باشیم» در شهر شیراز برای آشنایی بیشتر مردم با فرهنگ وقف خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس، جواد یزدانی اظهار داشت: در دهه وقف که از چهارم تا سیزدهم آبان‌ماه ادامه خواهد داشت و با ایجاد این ایستگاه‌ها، مردم شیراز هر چه بیشتر با موضوع وقف آشنا می‌شوند.
وی افزود: هدف از برپایی این ایستگاه‌ها ضمن اجرای نیت واقفان خیراندیش در ایام پایانی ماه‌صفر، آشنایی بیشتر مردم با مقوله وقف و امور خیریه و نحوه ثبت وقف خواهد بود.
یزدانی بابیان این‌که این ایستگاه‌ها به‌صورت صلواتی از عموم مردم پذیرایی می‌کنند، گفت: یکی از این ایستگاه‌ها در سالن ترانزیت پروازهای داخلی فرودگاه شیراز و از محل موقوفه بی‌بی مسقط و اداره اوقاف ناحیه ۲ شیراز راه‌اندازی شده است.
این مسئول ادامه داد: ایستگاه دیگر در فلکه شهرداری و توسط اداره اوقاف ناحیه ۴ شیراز و از محل موقوفه بی‌بی‌حاجیه تا روز دوشنبه دایر خواهد بود.
وی اظهار داشت: همچنین در ورودی شهر صدرا در فلکه سنگی نیز از محل موقوفات اداره اوقاف ناحیه ۶ شیراز ایستگاه همه واقف باشیم در ایام پایانی ماه صفر پذیرای مردم این شهر است.
یزدانی از برپایی یک ایستگاه دیگر وقف در شیراز خبر داد و اظهار داشت: از محل موقوفات ادارات اوقاف نواحی ۳ و ۱ شیراز نیز در جوار آستان مقدس سید علاءالدین حسین(ع) ایستگاه صلواتی همه واقف باشیم، برگزار خواهد شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی