[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۴۷
  • دوره جدید

معاون فنی و عمرانی شهرداری شیراز: احداث کمربندی جدید ضروری است ، روزنامه شیراز نوین

معاون فنی و عمرانی شهرداری شیراز گفت: هدف از اجرای پروژه‌ها‌ رضایتمندی شهروندان است. مهندس اسماعیل صالحی در حاشیه بازدید شهردار شیراز از عملیات بتن‌ریزی پل شماره 2 تقاطع غیرهمسطح شهید رودکی، با اشاره به تأثیر مثبت تکمیل این تقاطع غیرهمسطح ابراز امیدواری کرد که عملیات اجرایی پل شماره دو و تا حد زیادی پل شماره سه تا یک‌ماه آینده پایان پذیرد.
وی با بیان اینکه بهره‌برداری این تقاطع غیرهمسطح، بزرگراه مهدیه و تقاطع سه سطحی مهدیه-امیرکبیر تاثیر بسزایی در کاهش ترافیک بلوار امیرکبیر خواهد داشت گفت: این تأثیر مثبت قطعاً رضایتمندی شهروندان را به دنبال دارد.
معاون شهردار شیراز ضمن قدردانی از صبر و شکیبایی شهروندان در زمان اجرای پروژه‌ها‌ افزود: با برنامه‌ریزی ویژه سرعت اجرای پروژه افزایش یافته و لحظه به لحظه توسط ناظرین کنترل‌می‌شود.
وی احداث کمربندی جدید در جهت حذف ترافیک عبوری و تردد خودروهای سنگین از معابر شهری و کمربندی فعلی شیراز را خواستار شد و افزود: پل‌های‌شهری نباید زیر چرخ خودروهای سنگین قرار گیرد. مهندس صالحی با اشاره به هزینه‌های‌گزاف اجرا و تعمیر و نگهداری پل‌ها ‌افزود: با این وجود، پیش‌بینی‌های‌ فنی اجرای پروژه‌ها‌ برای تردد خودروهای مختلف و عایق صوت و دید، با دستور شهردار شیراز در نظر گرفته ‌می‌شود که در این زمینه نیز رضایتمندی شهروندان را دنبال‌ می‌کنیم.
او ادامه داد: بزرگراه در حال ساخت کمربندی شمال شرق شیراز در کاهش تردد خودروهای سنگین از محدوده‌های‌شهری مؤثر خواهد بود که بهره‌برداری از آن با پیگیری متولیان امر قابل دسترسی است.
گفتنی است در این بازدید دکتر موسوی رئیس شورای اسلامی شهر شیراز و خانم دکتر دودمان عضو شورای اسلامی شهر شیراز حضور داشتند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی