[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

نماینده شیراز: نگران دخالت‌های‌سیاسی در تعیین حقابه هستیم، روزنامه شیراز نوین

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی گفت: دخالت‌های‌سیاسی در موضوع تعیین حقابه منجر به این شده که در این بخش نگران باشیم.
به گزارش خبرنگار مهر، فرج الله رجبی چهارشنبه در شورای حفاظت از آب‌های‌زیر زمینی استان فارس بیان کرد: من به عنوان نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی منافع کشاورزان شیراز، مرودشت و خرامه هیچ تفاوتی ندارد اما آیا سایر آقایان هم این دیدگاه را دارند؟
وی افزود: صورت جلسه‌ها‌با اعمال نظر افراد سیاسی پس از مصوب شدن در جلسات  تغییر‌می‌کند و همین اعمال نظرها و سلیقه افراد باعث شده تا در مناطق غیر قانونی هم شاهد کشت‌های‌کشاورزی هستیم.  رجبی در خصوص آمار ارائه شده بخش کشاورزی نیز عنوان کرد: بر اساس آمار جهاد کشاورزی میزان کشت در شهرستان خرامه به جز دو سال پس از شهرستان شدن در سایر سال‌ها ‌هیچ مطابقتی با آمار‌های ‌ارائه شده توسط  آب منطقه‌ای ‌ندارد. وی افزود: کشاورزی در خرامه تنها نزدیک به ١٠ هزار هکتار است. نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: اگر آب برای بختگان رهاسازی ‌می‌شود باید محیط‌زیست این موضوع را تأیید کند. چندین بار آب رها شده اما محیط‌زیست باید این موضوع رو تأیید کند آب رها‌سازی شده کجا رفته است.  وی در پایان متذکر شد: نحوه توزیع آب امسال در استان فارس‌ می‌توانست مورد تحقیق و تفحص مجلس و نهاد‌های‌ نظارتی قرار بگیرد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی