[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۶
  • دوره جدید

مسیح زاهدی: آزادی جای حواس‌پرتی نیست، روزنامه شیراز نوین

باید حواسمان جمع باشد و استادیوم آزادی و مقابل پرسپولیس بازی کردن جای حواس‌پرتی نیست و هر اشتباه کوچکی تاوان بزرگی خواهد داشت. مسیح زاهدی، مرد شماره یک خط دفاعی ماشین سازی است و اکنون بعد از چند بازی غیبت به ترکیب بازگشته است تا در مقابل پرسپولیس، یکی از مهره‌های تأثیرگذار تیم خطیبی باشد. مسیح زاهدی در مورد وضعیت مصدومیتش می‌گوید: می‌توانم بازی کنم و قبلاً هم گفته بودم که نوع مصدومیت من طوری بود که می‌توانستم با فشار آوردن به خودم بازی کنم؛ ولی آقای خطیبی به من استراحت دادند تا شرایطم بهتر شود و الان مشکلی برای دیدار با پرسپولیس ندارم و تابع تصمیم کادر فنی هستم.
مدافع ماشین سازی در مورد دوری چند هفته ای خود توضیح داد: من اولین بار است که با آقای خطیبی کار می‌کنم؛ ولی در این چند هفته ابتدایی او را یک مربی باجسارت دیدم. هر مربی در این تیم بود، در ترافیک بازی‌های سنگین اجازه استراحت به بازیکن نمی‌داد و قسم می‌خورم که هر مربی جز حاج رسول بود وادارم می‌کرد که بازی کنم. البته برای خود من زیاد مهم نبود که استراحت کنم، ولی چون آقای خطیبی قبلاً یک بازیکن حرفه ای بوده و چنین شرایطی برایش آشناست، به من گفت استراحت کنم تا وضعیتم بهتر شود. با این تصمیم فشاری که روی من بود را به تیم و خودش انتقال داد و من هیچ وقت فراموش نمی‌کنم.
مسیح زاهدی در مورد دیدار حساس تیمش در این هفته گفت: خدایی خیلی کار سختی داریم؛ ولی به نظرم تیم ما این توانایی را دارد که دست خالی به تبریز بازنگردد، ولی باید حواسمان جمع باشد و استادیوم آزادی و مقابل پرسپولیس بازی کردن جای حواس پرتی نیست و هر اشتباه کوچکی تاوان بزرگی خواهد داشت. ما هم تلاشمان برای کسب امتیاز است و بچه‌ها تمام تلاش خود را برای نتیجه گرفتن خواهند کرد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی