[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۱۷
  • دوره جدید

ارژن موقتاً ماندنی شد، روزنامه شیراز نوین

شیراز نوین: ظهر دیروز جلسه ای اضطراری جهت رسیدگی به وضعیت نابسامان باشگاه فوتسال ارژن شیراز برگزار شد که نتیجه موقتی آن، اعزام تیم به بندرعباس بود.
این نگرانی وجود داشت که با حضور نیافتن ارژن در نخستین بازی نیم فصل دوم، این تیم به دو دسته پایین تر سقوط کند؛ اما سرمربی این تیم پس از این جلسه به شیراز نوین گفت: قرار شد تیم اعزام شود. مهندس کریمی ‌مجاب شد که تیم فعلاً برای این بازی عازم بندرعباس شود تا ببینیم چه می‌شود.
کمالی افزود: حدود 10-15 روز پیش آقای کریمی ‌به دلیل مشکلات اقتصادی نامه انصراف باشگاه را به هیئت فوتبال ارسال کردند و تمرینات تیم هم تعطیل شد. اما به پیشنهاد آقای هنرپیشه، جلسه ای با حضور ایشان، آقای سالاری معاون اداره کل ورزش و جوانان، آقای امامی‌فر دبیر هیئت فوتبال، آقای عباسی رئیس هیئت فوتبال شیراز، مهندس کریمی ‌مالک باشگاه ارژن، آقای خبازیان سرپرست باشگاه و بنده برگزار شده و مقرر شد که تیم اعزام شود.
در جلسه ای که سرمربی ارژنی‌ها به آن اشاره دارد، سعید کریمی ‌مالک باشگاه ارژن به این موضوع اشاره کرد که 15 سال است مشغول تیم داری هستند؛ اما ادامه دادن با این شرایط سخت و دشوار است. همچنین محسن سالاری، معاون توسعه اداره ورزش و جوانان فارس به قدمت و ریشه باشگاه ارژن اشاره کرد و گفت: این تیم نباید به همین سادگی رها شده و از بین برود. ما هم سعی می‌کنیم کمک کنیم تا این تیم در لیگ بماند.
کمالی همچنین در خصوص برخی هجمه‌هایی که علیه خودش وجود دارد، می‌گوید: من خیلی کمک کردم تا این تیم بماند و حفظ شود، اما خودم اصرار دارم که دیگر نباشم. در همین جلسه صحبت‌هایی مطرح شد که بنده عامل از هم پاشیدگی تیم هستم! صحبت‌هایی که دور از انصاف است. من 15 سال است برای فوتسال این شهر زحمت کشیده‌ام و حالا هم به خاطر شهر شیراز، استان فارس و یک سری از دوستان عزیزمان تمام تلاشم را کردم که تیم اعزام شود.
سرمربی ارژن در خصوص وضعیت بازیکنان جدا شده این تیم گفت: به جز محمد زارعی که در اوایل کار از این تیم جدا شد و مرتضی کشاورز که کلاً از فوتسال جدا شد و به فوتبال رفت، میثم ایلانلو هم به حفاری اهواز رفت، چون مشکلات مالی داشت. همچنین رضا جوانبخت و مصطفی فخری هم اعلام کرده بودند که دیگر نیستند، اما من سعی می‌کنم آنها را راضی کنم که در سفر بندرعباس همراه ما باشند.
کمالی در پایان گفت: من در روزهای اخیر در فضای مجازی حرکت‌ها و حرف‌هایی دیدم که واقعاً ناراحت شدم. کسانی که آنها را نمی‌شناسم با صحبت‌هایشان که از روی کم‌اطلاعی است، افکار عمومی ‌را به هم می‌ریزند. آنها از چیزی خبر ندارند و امیدوارم دیگر شاهد چنین صحبت‌های بی‌پایه‌ای از آنها نباشیم.
تیم فوتسال لبنیات ارژن شیراز که نیم فصل نخست را با کسب تنها هشت امتیاز و در انتهای جدول چهارده تیمی ‌رقابت‌ها به پایان رسانده، طبق برنامه اعلام شده قرار است بعد از ظهر فردا (جمعه) در بندرعباس به مصاف آذرخش این شهر برود. دیداری حساس و شش امتیازی که می‌تواند در سرنوشت نهایی هر دو تیم به شدت تأثیرگذار باشد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی