[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۴۴
  • دوره جدید

عالیشوندی: با ثبات مدیریت می‌توان برنامه ریزی بهتری کرد، روزنامه شیراز نوین

در مجمع انتخاباتی، پنج نماینده شهرستان جهت حضور در مجمع انتخاباتی تنیس روی میز انتخاب شدند. به گزارش روابط عمومی‌ و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس، صبح چهارشنبه 8 آبان ماه نود و هشت، با برگزاری یک مجمع انتخاباتی و با حضور رؤسای هیئت پینگ‌پنگ شهرستان‌های استان، پس از رأی‌گیری نمایندگان شهرستان‌های داراب، گراش، مرودشت، کازرون و فیروزآباد به ترتیب با 17، 16، 14، 13 و 12 رأی جواز حضور در مجمع انتخاباتی تنیس روی استان فارس را دریافت کردند.
پس از اینکه پیمان ابوالحسنی در مجمع فوق‌العاده تنیس روی میز استان نتوانست نظر اعضای مجمع را به دست آورد و از ریاست این هیئت کنار رفت، با انتخاب پیرانی به عنوان سرپرست، هیئت پینگ‌پنگ استان به کار خود ادامه داد. با توجه به اینکه به زودی مجمع انتخاباتی این هیئت جهت انتخاب رئیس جدید برگزار می‌گردد، برای انتخاب نمایندگان شهرستان‌ها، این مجمع صبح دیروز با حضور عالیشوندی، پیرانی و خانم عباسی مدیران گروه و کارشناس ورزشی اداره کل ورزش و جوانان برگزار گردید که 5 نماینده شهرستانی اعضای مجمع توسط سایر شرکت کنندگان انتخاب گردیدند.
میثم عالیشوندی، رئیس گروه ورزش قهرمانی در این جلسه با بیان اینکه سهم شهرستان‌ها در مجامع بیشتر از اداره کل و فدراسیون است، خطاب به حاضران گفت: انتخاب خوب شما می‌تواند آینده تنیس روی میز استان را به خوبی رقم بزند و هرگونه خواسته‌ای دارید با اتحاد و همدلی و بدون رودربایستی پیشنهادات خود را ارائه دهید.
وی افزود: پیگیری و اعتراض به مشکلات هیئت‌ها حق قانونی اعضای مجامع است؛ اما در نظر داشته باشید مجمعی که ثبات مدیریتی داشته باشد با برنامه‌ریزی بهتری می‌تواند نسبت به توسعه هیئت گام بردارد.
عالیشوندی همچنین تصریح کرد: با توجه به اینکه شهرستان‌ها بیشترین نماینده را در مجمع دارند، پس از مشخص شدن رئیس جدید، نسبت به تشکیل مجمع سالیانه بشترین برنامه ریزی را انجام دهید.
گفتنی است زمان برگزاری مجمع انتخاباتی هیئت تنیس روی میز استان فارس پس از پیشنهاد اداره کل ورزش و جوانان و تأیید فدراسیون تنیس روی میز جمهوری اسلامی ‌ایران اعلام خواهد شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی