[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

حفظ ایمنی ساکنان حاشیه کمربندی شیراز، در اولویت باشد، روزنامه شیراز نوین

دکتر قائدی رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر شیراز در یکصد و بیست و نهمین جلسه این کمیسیون گفت: حفظ ایمنی و سلامت شهروندان ساکن در شهرک‌های حاشیه کمربندی، مهم‌ترین اولویتی است که باید به آن توجه ویژه داشت.
نواب قائدی خاطر نشان کرد: در هر نقطه‌ای ‌از شهر شیراز که جان انسان‌ها در خطر باشد همه ما در هر ارگان و یا سازمان خدمات‌رسان  وظیفه داریم در حیطه وظایف و اختیارات خود با ارائه راهکارها و صرف‌وقت و ‌هزینه، سلامت آنها را تأمین کنیم.
عضو شورای شهر شیراز به طرح ایمن‌سازی دسترسی شهرک‌های حاشیه کمربندی شیراز اشاره کرد و افزود:  با توجه به اینکه متولی کمربندی شیراز اداره کل راه و شهرسازی است، طی توافقات قبلی، مقرر شده بود که ایمن‌سازی ورودی شهرک‌ها از طریق شهرداری صورت پذیرد که بر این اساس، در این جلسه معاونت حمل‌ونقل مکلف شد ظرف مدت یک ماه نسبت به انتخاب پیمانکار برای ایمن‌سازی ورودی شهرک‌ها و دسترسی‌ها در محور کمربندی، اقدام نماید. قائدی افزود: همچنین در صورتی که بر اساس برآورد سال 98 اجرای این طرح مستلزم بودجه بیشتری باشد، در اصلاح یا متمم بودجه، پیش‌بینی لازم صورت گیرد.
وی در ادامه با اشاره به طرح اصلاح هندسی پروژه چپگرد هفت تن دلگشا، گفت: معاونت حمل و نقل شهرداری شیراز مکلف شده است اقدامات لازم را نسبت به احداث پل عابر پیاده در محدوده پروژه چپگرد هفت تن دلگشا به‌عمل آورده تا هم‌زمان با افتتاح چپگرد، امکان استفاده از پل عابر پیاده نیز فراهم شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی