[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۶۷
  • دوره جدید

تک‌امتیاز ارزشمند ارژن در بندرعباس، روزنامه شیراز نوین

شیرازنوین: بازیکنی که به گفته مسئولان تیم ارژن به طور قطعی از این تیم جدا شده و به لیگ عراق رفته بود، با زدن دو گل مانع شکست نماینده شیراز در بندرعباس شد!
هفته نخست دور برگشت لیگ برتر فوتسال عصر پنجشنبه با برگزاری هفت دیدار در شهرهای مختلف پیگیری شد و در مهم‌ترین بازی تیم ارژن شیراز که به بندرعباس رفته بود، با تساوی ارزشمند سه سه به شیراز برگشت.
ارژنی‌ها که در طول هفته گذشته مسئولان را تهدید به کناره‌گیری از لیگ برتر کرده بودند، در مصاف شش امتیازی با آذرخش پایین جدولی، نتیجه مقبولی به دست آوردند.
محمد بیضایی‌نژاد که تنها خرید نیم‌فصل ارژن محسوب می‌شد، طبق گفته سرمربی و سرپرست این تیم به دلیل پیشنهاد خوب مالی از کشور عراق، به لیگ این کشور رفته بود، در میان ناباوری ما در دیدار عصر پنجشنبه به میدان رفت و دو گل هم به ثمر رساند که این هم از عجایب فوتبال شیراز به شمار می‌رود.
ارژن با این تساوی 9 امتیازی شد و فاصله 4 امتیازی خود با منطقه بقا را حفظ کرد.
در سایر بازی‌ها، نبرد دو تیم اصفهانی‌ هایپر شاهین‌شهر و گیتی‌پسند با پیروزی شش بر سه گیتی به پایان رسید. سعید احمد عباسی چهاربار، مهدی مهدی خانی و پیمان حفیظی یک گل برای گیتی‌پسند به ثمر رساندند و کامبیز گمرکی و ابراهیم حسینی زننده گل‌های ‌هایپر بودند. محمد کشاورز بعد از پیروزی گیتی‌پسند مقابل ‌هایپر در لیگ برتر فوتسال اظهار داشت: بازی بسیار خوب و فیزیکی بود، هم در نیمه اول و هم در نیمه دوم بهتر از حریف بازی کردیم. 
بازیکن تیم فوتسال گیتی‌پسند ادامه داد: با وجود احترامی ‌که برای ‌هایپر قائل هستم؛ مستحق پیروزی در این بازی بودیم و با تلاش فراوان به برد رسیدیم. وی در مورد مصدومیتش در جریان بازی گفت: متأسفانه دست بازیکن حریف ناخواسته به صورت من برخورد کرد و تعادلم را از دست دادم. درد شدیدی داشت؛ اما مشکل خاصی نیست. کشاورز ادامه داد: چند بازیکن به تیم اضافه شدند و شرایط تیم خوب است؛ مصدومان به تیم اضافه می‌شوند، در همه بازی‌ها برای پیروزی به زمین می‌رویم.
اما سرمربی ‌هایپر پس از این شکست گفت: پس از بازدید فیلم بازی مشخص شد روی اشتباه داوری یک گل دریافت کردیم. وی تصریح کرد: در ۳ صحنه دیگر از اشتباه داوری متضرر شدیم.
مهدی مصطفوی افزود: امیدواریم روند داوری فوتسال کشورمان پا به پای فوتسال ایران رشد کند تا دیگر شاهد این اشتباه‌ها نباشیم. ما باید به سمتی برویم که اعتراضات به داوری در رقابت‌های فوتسال کاهش پیدا کند و مربیان و کادر فنی تمرکز خود را روی مسائل فنی معطوف کنند. از داوران خواهش می‌کنیم ما را به عنوان دشمنشان نگاه نکنند. مربیان نیز جزئی از عوامل یک دیدار هستند. این شبهه ایجاد می‌شود که داوران به سود تیم خاصی سوت می‌زنند و در زمان‌هایی احساس می‌شود داوران به سود تیمی ‌که بزرگ‌تر است قضاوت می‌کنند.
فرش‌آرای مشهد هم با دو گل بهزاد عظیمی ‌و علی رستمی ‌بر ستارگان ورامین غلبه کرد. حفاری اهواز چهار بر دو شاهین کرمانشاه را شکست داد. محسن محمدزاده، محمد ربیهاوی و سینا ممبینی زننده چهار گل حفاری بودند و حمیدرضا سلیمانی هم برای شاهین گل‌زنی کرد.
یکی از جذاب‌ترین بازی‌ها در ساوه برگزار شد و در نهایت به جنجال هم کشیده شد. سن‌ایچ ساوه در زمین خود چهار بر سه بازی را به شهروند ساری واگذار کرد. علی مروتی دو بار و بازیکن شهروند برای نماینده ساوه گل‌زنی کردند و طاها مرتضوی و پژمان بهادریوند هم هر کدام دو گل برای شهروند به ثمر رساندند. در پایان این دیدار شماری از بازیکنان و اعضای کادر فنی دو تیم با همدیگر درگیر شدند و جو سکوها نیز ملتهب شد و حوادث ناخوشایندی رقم خورد که با دخالت مأموران انتظامی‌ مهار شد.
همچنین تیم مس سونگون با نتیجه شش بر سه اهورا بهبهان را شکست داد. فرهاد فخیم دو بار و بابک نصیری، محمد شجری و مهدی جاوید هر کدام یک گل برای مس زدند و گل‌های اهورا هم توسط مازیار خدارحم پورمجتبی بامری (دوبار) به ثمر رسید.
بالاخره تیم سوهان محمدسیمای قم با نتیجه پرگل شش بر سه مقاومت شهرداری کرج را شکست داد. علیرضا وفایی، روح‌الله ایثاری دو گل، سعید قلندری، ناصر اطمینان و‌ هاشم فرج‌زاده برای سوهان گل زدند و گل‌های مقاومت توسط سید احسان سهیلی مقدم و علی شیخلر به ثمر رسید.
در جدول رده‌بندی تیم مس سونگون با 29 امتیاز صدرنشین است، گیتی‌پسند اصفهان و فرش‌آرا مشهد با 26 امتیاز دوم و سوم هستند.
در انتهای جدول هم تیم‌های آذرخش بندرعباس، شاهین کرمانشاه و ارژن شیراز با 13، 10 و 9 امتیاز در رتبه‌های دوازدهم تا چهاردهم قرار دارند. به جز این سه تیم، دو تیم چهارده امتیازی اهورا بهبهان و‌ هایپر شاهین‌شهر نیز خطر سقوط را به شدت احساس می‌کنند و جدال سختی در 12 هفته باقی مانده برای بقا خواهند داشت.
در هفته پانزدهم لیگ برتر فوتسال، ارژن در شیراز پذیرای سوهان محمدسیمای قم خواهد بود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی