[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۴۳
  • دوره جدید

پروازهای ماهان به رم تا ۲۴ آذر ادامه خواهد داشت، روزنامه شیراز نوین

دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی گفت: پروازهای شرکت هواپیمایی ماهان به رم تا ۱۵ دسامبر (۲۴ آذر) ادامه خواهد داشت.
مقصود اسعدی سامانی در گفت و گو با خبرنگار مهر درباره علت تحریم شرکت هواپیمایی ماهان از سوی ایتالیا اظهار داشت: آمریکایی‌ها‌ در راستای ادامه تحریم‌هایی که روی شرکت‌های هواپیمایی ایرانی داشته، اخیراً به ایتالیا فشار آورده تا جلوی پروازهای ماهان را بگیرد.
وی افزود: ماهان در گذشته به بسیاری از کشورهای اروپایی پرواز داشته که در حال حاضر انگلیس این شرکت هواپیمایی را تحریم کرده‌اند، تنها به ۳ کشور اروپایی پرواز دارد.
دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی یادآور شد: قرار است تا ۱۵ دسامبر (۲۴ آذر) پروازهای ماهان به رم و میلان ادامه داشته‌باشد و پس از آن دیگر هواپیماهای این شرکت هواپیمایی به ایتالیا نخواهد رفت.
وی درباره ادامه پروازهای خارجی این ایرلاین ایرانی ادامه داد: در حال حاضر پروازهای شرق آسیا برقرار است؛ اما به نظر ‌می‌رسد فشار آمریکا به سایر کشورهایی که پذیرای هواپیماهای ماهان هستند، برای تحریم این شرکت هواپیمایی ادامه داشته باشد.
 گفتی است بر اساس آنچه سایت فلایت رادار ۲۴ گزارش کرده، در حال حاضر ماهان به شهرهای مسکو و سنت پترزبورگ در روسیه، سارایوو در بوسنی و هرزگوین، میلان و رم در ایتالیا (تا ۲۴ آذر) و بارسلون در اسپانیا در میان کشورهای اروپایی پرواز دارد. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی